امروز : شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشکلات راه جویبار با بودجه‌ ملی قابل‌حل است

عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: با بودجه‌های استانی نمی‌توانیم مشکل راه‌های شهرستان جویبار را حل کنیم بلکه باید این پروژه‌ها را در بودجه ملی جای دهیم.

به گزارش بصیرنیوز،

عبدالله رضیان در نشست مشترک اعضای شوراهای اسلامی فرادست شهرستان جویبار، اظهار کرد: باید از سیاسی‌کاری و حاشیه‌سازی پرهیز کنیم و به فکر حل مشکلات باشیم.

وی با بیان اینکه وضعیت اقتصادی کشور در شرایط مطلوبی قرار ندارد، افزود: اگر مدیریت خود را ساماندهی نکنیم سر مردم کلاه می‌رود.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نتوانستیم خوب برنامه‌ریزی کنیم چراکه امروز ۹۸ درصد منابع درآمدی ما صرف هزینه‌های امور جاری کشور می‌شود و در امورات زیرساختی با کاستی‌هایی مواجه هستیم.

رضیان با بیان اینکه جویبار بیشترین مشکل آب را در حوزه انتخابیه دارد، گفت: مشکلات همواره به‌صورت مقطعی حل می‌شود ولی هیچ‌گاه مشکلات مردم به‌صورت ساختاری حل نشد.

وی افزود: مشکلات راه و آب مهم‌ترین دغدغه مردم شهرستان جویبار است که در حال پیگیری و رفع این مشکلات هستیم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مشکل عمده ما بحث زیرساخت‌های شبکه است، فرماندار باید پیگیری کند که چه مقدار از منابع ۳۰۰ میلیون دلاری مصوب شده که در اختیار مدیرکل آب منطقه‌ای استان است سهم حوزه شهرستان جویبار است.

این مسئول با بیان اینکه باید پروژه‌های راه را در بودجه ملی قرار داد، تأکید کرد: با بودجه‌های استانی نمی‌توانیم مشکل راه‌های شهرستان را حل کنیم بلکه باید این پروژه‌ها را در بودجه ملی جای دهیم.

رضیان به پروژه‌های نیمه‌کاره طرح هادی در روستاها اشاره و عنوان کرد: در سال ۹۴ و ۹۵ هیچ اعتباری برای این طرح در نظر گرفته نشده است و تاکنون ۶۸ پروژه نیمه‌تمام طرح هادی در حوزه انتخابیه وجود دارد.

وی با بیان اینکه ساخت پل سیکاپل با منابع مدیریت بحران بود، اظهار کرد: متأسفانه در سال گذشته فقط ۳۰ درصد و امسال هم ۲۲ درصد اعتبارات مدیریت بحران استان تخصیص پیداکرده است.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مدیران ما باید از روزمرگی خارج شوند و چالش‌ها و مشکلات حوزه مدیریت خود را برطرف کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1