امروز : یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرپرست اداره ارشاد فریدونکنار خبر داد

اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان برای ساخت و ترمیم مجتمع فرهنگی فریدونکنار

سرپرست اداره ارشاد فریدونکنار از اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان برای ساخت و ترمیم مجتمع فرهنگی این شهرستان خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، سیدمحمد حسینی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار در گفتگو با بصیرنیوز اظهار کرد: فریدونکنار در تمامی زمینه های فرهنگی هنری استعداد دارد اما زیرساخت آن نامناسب است.
وی افزود: با تجهیز سالن و احداث مجتمع فرهنگی هنری ۲۴ متری استعدادها شناسایی و شکوفا می‌شوند.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار با بیان اینکه مسئولان استانی و کشوری باید کمک کنند تا ارشاد بتواند وظایف خود را به درستی انجام دهد تصریح کرد: فریدونکنار در زمینه های مختلف هنری به ویژه موسیقی، عکاسی و شعر بسیار قدرتمند است.
حسینی با اشاره به اینکه نقاش‌های توانمندی در فریدونکنار حضور دارند گفت: انجمن های هنری همانند نمایش و هنرهای تجسمی باید به زودی راه‌اندازی شود.
وی با بیان اینکه در موضوع ساخت و ساز مسکن و شهرسازی باید ورود و ارشاد فقط باید پیگیری کند اظهار کرد: امسال ۳۰۰ میلیون تومان در اختیار راه و شهرسازی برای مجتمع ۲۴ متری در نظر گرفته شد و ۲۰۰ میلیون دیگر نیز تخصیص پیدا می‌کند و تا پایان سال این سالن را ترمیم می‌کنیم.
رئیس اداره ارشاد فریدونکنار با بیان اینکه سینما پیوند فریدونکنار مالک خصوصی دارد گفت: سالن سینما نمی‌تواند تغیر کاربری دهد و صاحبان اصلی آن به دنبال تجهیز آن بودند اما در حال حاضر خبری از آنها نیست.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1