امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران:

قانون و شرع کشتار پرندگان را نمی‌پسندد/ شهرداری فریدونکنار برای جا به جایی بازار پرندگان اقدام کند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه قانون و شرع کشتار پرندگان را نمی‌پسندد گفت: شهرداری فریدونکنار برای جا به جایی بازار پرندگان اقدام کند.

به گزارش بصیرنیوز، علیرضا یونسی رستمی معاون سیاسی امنیتی مازندران در پایان جلسه هم اندیشی درباره ساماندهی صید و شکار در این شهرستان، اظهار کرد: موضوع شکار پرندگان بسیار مهم است و این امر به وحدت نظر نیاز دارد.
وی تصریح کرد: قانون برای نظم و ضوابط است اما مهم‌تر از آن عقل وجود دارد و شرع نیز این کشتار اینگونه را نمی‌پسندد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: قوانین بین‌المللی نیز اینگونه شکار را نهی می‌کند و این امر از منظر زیبایی شناختی نیز ناپسند است.
یونسی با تاکید بر اینکه محیط‌زیست برای افرادی که از این راه امرا معاش می‌کنند، شناسنامه صادر کند، اظهار کرد: شنبه هفته پیش‌رو گروه‌های مردم نهاد می‌توانند در زمینه صید پرندگان تجمع داشته باشند و مجوز آن صادر شده است.
وی با اشاره به اینکه شهرداری فریدونکنار باید نسبت به جا به جایی بازار پرندگان این شهر اقدام کند، گفت: باید تلاش شود چهره زیبایی از فریدونکنار به تمام جهان منتشر کرد.
یونسی با بیان اینکه دوما باید به صورت یک برند ملی به نام فریدونکنار ثبت شود، خاطرنشان کرد: در حالیکه باید قانون را اجرا کنیم، مردم را نیز فراموش نکنید.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1