امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۲۲:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ساز جدایی بازیکنان استقلال خوزستان

بازیکنان استقلال خوزستان در پی حل نشدن مشکلات‌ و پرداخت نشدن مطالبات، امروز (دوشنبه) با حضور در محل این باشگاه گرفتن رضایت‌نامه را خواستار شدند.

به گزارش بصیرنیوز،در حالی که مدتی پیش مالک گروه ملی و باشگاه استقلال خوزستان مشخص شد و این امید می‌رفت که مشکلات تیم استقلال خوزستان برطرف شود، اما تاکنون این مهم محقق نشده و تزریق‌های مالی مقطعی نیز جوابگوی مشکلات این تیم نبوده است.

در پی پرداخت نشدن مطالبات و برطرف نشدن مشکلات، امروز (دوشنبه) بازیکنان استقلال خوزستان به تمرین نپرداختند و بازیکنانی از جمله دورقی، شیخ‌ویسی، ریکانی و علایی با حضور در محل این باشگاه دریافت رضایت‌نامه و جدایی از تیم را خواستار شدند.

این شرایط در حالی است که استقلال خوزستان بازی مهم با تراکتورسازی در جام حذفی را در پیش دارد و در حالی که حریف آن‌ها در حال تقویت تیم است، به نوعی استقلال خوزستان در حال تخریب و نابودی است.

استقلال خوزستان از ابتدای فصل جاری با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند و در حالی که در نیم‌فصل تیم‌ها به دنبال تقویت هستند، این تیم به دلیل مشکلات مالی نه تنها نمی‌تواند بازیکن جذب کند، بلکه اکنون نیز بازیکنانش خواستار جدایی شده‌اند، چیزی که کار ویسی را در نیم‌فصل دوم سخت‌تر از قبل خواهد کرد و باید دید که واکنش مسوولان خوزستانی و هم‌چنین باشگاه نسبت به این موضوع چیست.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1