امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۲۳:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده دریابانی استان مازندران مطرح کرد

مهمترین ويژگي خانواده شهدا ولایت‌پذیری و غيرت است

فرمانده دریابانی مازندران در ارتباط با خانواده معظم شهدا گفت؛ امروز بایستی یکپارچگی و همبستگی خود را حفظ کرده و بیش از پیش حامی ولایت فقیه باشیم چرا که این امر موجب استحکام نظام می‌شود.

به گزارش بصیرنیوز سردار هوشنگ حسینی در حاشیه مراسم رحلت مادر شهید بهزاد مسعودی شهید مرزبانی ناجا اظهار کرد: خانواده معظم شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند.
وی خاطرنشان کرد: خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.
فرمانده دریابانی مازندران تصریح کرد: در مکتب اسلام ناب محمدی، از خود گذشتگی در راه خدا و دفاع از حق در بالاترین حد، ارزش‌گذاری شده است و فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی در متن اسلام از درخشش و ویژگی برجسته ای برخوردار است . شهادت روح ایثار و از خودگذشتگی را به جامعه القا می‌کند. از این رو، شهید، موج‌آفرین و بیدارگر است و جامعه را به مسیر اصلاح رفتار‌ها سوق می‌دهد.
حسینی، با اشاره به منزلت خانواده شهدا، گفت: خانواده شهدا از جهات مختلف، دارای مقام و منزلت ویژه ای در پیشگاه خداوند و در نظام و جامعه اسلامی می باشد و پدر و مادر شهید با توجه به این که معمولاً بیشترین نقش را در تربیت شهید ایفا و با داشتن بیشترین علاقه به فرزند خود او را تقدیم خدا کرده‌اند از ارزش والایی برخوردار می‌باشند.
فرمانده دریابانی مازندران ادامه داد: همه کسانی که در راه دفاع از اسلام چه با حضور خود یا فرزندان و عزیزانشان، حضور و فعالیتی داشته‌اند، مخصوصا خانواده شهیدان عزیز و جانبازان و اسیران، باید بدانند که در امتحانی بزرگ شرکت کرده و در آن سربلند بیرون آمده‌اند.
وی در پایان گفت: زنده نگهداشتن یاد و نام شهید و الگوسازی از شخصیت و سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه شهید، بخشی از وظایف جامعه نسبت به شهید می‌باشد و در واقع ملتی که یاد و خاطره شهدای آن‌ها را زنده نگاه می‌دارد، در برابر دشمن اقتدار و عزت می‌یابد، زیرا شهید، قدرت و جان برکفی ملت را به نمایش می‌گذارد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1