امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرماندار فریدونکنار خبر داد

اختصاص بیش از ۱۸۹ میلیارد ریال اعتبار برای فریدونکنار در سال جاری

فرماندار فریدونکنار از اختصاص بیش از ۱۸۹ میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات برای این شهرستان در سال جاری خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، حسین منفردی در گفت وگو با بصیرنیوز با اشاره به اعتبار اختصاص یافته در سال جاری برای فریدونکنار اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۸۹ میلیارد ریال در سال جاری اعتبار و تسهیلات به شهرستان فریدونکنار اختصاص پیدا کرده است.
وی خاطرنشان کرد: مبلغ ۴۰ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال از این اعتبارات در قالب سرفصل تملک دارایی های سرمایه ای، مبلغ چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بابت حوادث و بلایای طبیعی و مبلغ پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از بند د تبصره ۱۶ برای ایجاد اشتغال خانواده های تحت پوشش اداره بهزیستی بوده است.
وی خاطرنشان کرد: مبلغ ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از بند د تبصره ۱۶ برای ایجاد اشتغال خانواده های تحت پوشش کمیته امداد، مبلغ ۲۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال تحت عنوان تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی و همچنین مبلغ ۱۰۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال برای رفع موانع تولید در سامانه بهین یاب تخصیص پیدا کرده است که باید توسط تولید کنندگان شهرستان جذب شود.
فرماندار فریدونکنار افزود: ایجاد اشتغال برای خانواده های تحت پوشش اداره بهزیستی و کمیته امداد در شهرستان فریدون کنار با جذب ۷۵ درصد از اعتبارات تخصیص یافته رتبه ۹ استان را دارد که امیدواریم با پیگیری های متداول جایگاه بهتری در استان نصیب فریدونکنار شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1