امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مادر هندی پسرش را برای درمان، به جادوگران سپرد! +تصاویر

یک مادر هندی پسرش را پس از ابتلا به نوعی بیماری عفونی که باعث تورم زیاد و افزایش وزن ۴۵۰ گرمی پای او شد، برای درمان به جادوگران سپرد و او توانایی راه رفتن را از دست داد.

به گزارش بصیرنیوز،تولسی آدیواسی، ۱۸ ساله اهل هندوستان، از ۱۱ سالگی مبتلا به این بیماری شده و از عوارض آن رنج می کشد اما مادرش به دلیل خرافه پرستی و عدم استطاعت مالی او را نزد جادوگران محلی برده تا با سحر و جادو درمان شود که نه تنها بیماری او درمان نشده بلکه رو به وخامت نهاده و او را خانه نشین کرده است.

مادر هندی پسرش را برای درمان، به جادوگران سپرد

تولسی از زمان تورم پای خود قادر به تحمل وزن زیاد پایش نبوده و توانایی راه رفتن را از دست داده و درد زیادی را تحمل می کند. او به دلیل از کار افتادگی افسرده و خانه نشین شده و تورم پای او به حدی زیاد است که انگشتان پایش قابل رویت نیست.

مادر هندی پسرش را برای درمان، به جادوگران سپرد

این بیماری که نوعی فیلپایی تشخیص داده شده است در اثر نوعی عفونت انگلی که از طریق نیش حشرات به انسان منتقل می شود، به او سرایت کرده است. حشرات ناقل این نوع انگل بیشتر در مناطق حاره ای وجود دارند و بیش از ۸۰ درصد از مبتلایان، در هندوستان، بنگلادش، کانگو و اتیوپی زندگی می کنند. البته با انجام معالجات پزشکی به میزان زیادی می توان پیشرفت آن را کنترل نموده و تورم ناشی از آن را کاهش داد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1