امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری موسیقی سنتی مازندرانی با حضور هنرمندان سوادکوهی

رئیس شورای اسلامی شهر پل‌سفید از برگزاری موسیقی سنتی مازندرانی با حضور هنرمندان سوادکوهی در پل‌سفید به صورت دو ماه یک‌بار خبر‌داد.

به گزارش بصیرنیوز،

مهر‌علی قدیری در جمع خبرنگاران سوادکوه با اشاره به پیگیری شورای اسلامی شهر پل‌سفید برای پخش فیلم از سینمای دیجیتال و همکاری سید‌هادی حسینی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و شهرستان سوادکوه، اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی توسط شورای پنجم شورای اسلامی برنامه‌ریزی‌شد.

وی با اشاره به حضور فعالان برتر موسیقی سوادکوه در گروه‌های مختلف استانی و لزوم استفاده از این توانمندی‌ها، گفت: برگزاری موسیقی سنتی مازندرانی با حضور هنرمندان سوادکوهی به صورت دو ماه یک‌بار در سالن غدیر پل‌سفید برنامه‌ریزی‌شد.

رئیس شورای اسلامی شهر پل‌سفید، اصالت موسیقی سنتی سوادکوه را از توانمندی‌های فرهنگی شهرستان دانست و خاطر‌نشان کرد: موسیقی سنتی سوادکوه در استان مازندران، اصیل و ریشه‌دار است و استفاده از این توانمندی‌ برای توسعه باید مورد توجه قرار‌گیرد.

قدیری در پایان با اشاره به پخش فیلم «قهرمانان‌کوچک» از سینمای دیجیتال شهر پل‌سفید و استقبال گسترده مردم پل‌سفید از سینمای دیجیتال، گفت: رسانه‌ها کمک‌کنند تا برنامه‌های مختلف فرهنگی تبلیغ شود و استقبال عمومی از این برنامه‌ها گسترش یابد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1