امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۸:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیروزی دشوار بایرن در زمین اشتوتگارت

بایرن مونیخ در دیداری که برای پیروزی در آن به دردسر افتاده بود، در نهایت با گل دقایق پایانی مولر موفق به کسب سه امتیاز شد.

به گزارش بصیرنیوز، بایرن مونیخ با حاشیه امنیتی ۹ امتیازی نسبت به تیم دوم و پس از پیروزی بر کلن به زمین اشتوتگارت رده چهاردهمی آمده بود تا یک سه امتیاز دیگر را به اندوخته هایش اضافه کند.

از همان ابتدای بازی مشخص بود که روند بازی به چه شکل پیش خواهد رفت. بایرن تیم حمله کننده بود و اشتوتگارت چشم به ضد حملات داشت.

مونیخی ها تیم برتر میدان بودند و می توانستند خیلی زود توسط لواندوفسکی به گل برسند ولی ضربه او از درون محوطه جریمه آرام بود و گلر اشتوتگارت کار مشکلی برای مهار آن نداشت.

بایرن دقیقه ۳۰ می توانست توسط تولیسو هم به گل برسد. ستاره فرانسوی با پاس خامس در حالت تک به تک با گلر اشتوتگارت قرار گرفته ولی ضربه او بد نواخته شد و گلر میزبان با پا آن را برگشت داد.

کمی بعد روی یک ضربه کرنر ابتدا ویدال و سپس خامس و متس هوملس در شلوغی محوطه جریمه به توپ ضربه زدند ولی در نهایت توپ در اختیار گلر اشتوتگارت قرار گرفت.

میزبان در اواخر نیمه، روی ضد حمله دو بار صاحب بخت گلزنی شد ولی اولریش(گلر بایرن) همه را ناکام گذاشت.

نیمه دوم هم اشتوتگارت پرس شدید را در دستور کار داشت و بایرن تلاش دوباره ای برای رسیدن به گل آغاز کرد.

تلاش هایی که سرانجام دقیقه ۷۹ به ثمر نشست.

پس از چند موقعیت خوبی که بایرن از دست داد، در نهایت توماس مولر ناجی مونیخی ها شد. او پاس کومان را از درون محوطه جریمه و از زاویه ای بسته با پای چپ به تور دروازه اشتوتگارت رساند تا بایرن بالاخره از میزبان خود پیش بیفتد.

بازی در حال اتمام بود که زوله با یک بی احتیاطی عجیب درون محوطه جریمه مرتکب پنالتی شد تا اشتوتگارت بهترین بخت برای زدن گل تساوی را پیدا کند.

این ضربه را اولریش، گلر بایرن مهار کرد تا بایرن مونیخ سه امتیاز حساس بازی را در دقیقه پایانی از دست ندهد.

با این پیروزی بایرن ۴۱ امتیازی شد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1