امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۵:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه فریدونکنار تاکید کرد

وجود ظرفیت تاسیس حوزه علمیه برادران و خواهران در فریدونکنار

امام جمعه فریدونکنار گفت: فریدونکنار به دلیل داشتن طلاب و دانش‌پژوه دارای ظرفیت تاسیس حوزه علمیه خواهران و برادران است و تنها از مشکلات مالی رنج می‌برد.

به گزارش بصیرنیوز،  حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی امام جمعه فریدونکنار نیز در این مراسم، اظهار کرد: امروز تمام دولت‌های کفر با یکدیگر متحد هستند و ائتلاف‌های فراوانی به صورت پنهانی و آشکار با هدف از بین بردن اسلام ناب محمدی را تشکیل می‌دهند.
وی تصریح کرد: دشمنان به دنبال ترویج اسلام آمریکایی هستند و در دانشگاه‌های خود این امر را تدریس می‌کنند.
امام جمعه فریدونکنار با بیان اینکه بر اساس تاکید پیامبر اکرم باید از قرآن محافظت کرد، گفت: تبلیغات در فضای مجازی، اشاعه فساد اخلاقی و شایعات مخرب تلاش مجموعه کفار در جنبه‌های مختف در حال هجمه به اسلام ناب هستند،
جلالی با اشاره به اینکه باید از اهداف و فرهنگ اهل بیت در جامعه دفاع و آن را احیا کرد، افزود: یکی از مهم‌ترین راهکارها تاسیس حوزه‌های علمیه‌ای است که در آن اسلام ناب الهی در آن تدریس می‌شود.
وی با بیان اینکه تاسیس حوزه‌های علمیه بسیار مهم است، گفت: فریدونکنار به دلیل داشتن طلاب و دانش‌پژوه دارای ظرفیت تاسیس حوزه علمیه خواهران و برادران است و تنها از مشکلات مالی رنج می‌برد.
امام جمعه فریدونکنار تاکید کرد: امیدوارم خیران برای تاسیس حوزه‌های علمیه در مازندران و فریدونکنار تلاش بیشتری داشته باشند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1