امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۶:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

تقویت حوزه خواهران مازندران در دستور کار باشد

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: تقویت حوزه خواهران، رفع نیازمندی‌ها و رونق این حوزه از خواسته های اصلی است و باید نسبت به رفع آنها پیگیر شود.

به گزارش بصیرنیوز، آیت‌الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری درنخستین اجلاس جامعه خیران حوزه علمیه خواهران مازندران که در فریدونکنار برگزار شد ، اظهار کرد: هدایت مردم یکی از نعمت‌های الهی است و در حوزه علمیه جایگاه بسیار بالایی دارد.
وی با بیان اینکه هدایت، بسط و گسترش علم الهی در جامعه و تعلیم دیگران به صراحت در قرآن آمده است، تصریح کرد: تاسیس حوزه خواهران به برکت انقلاب اسلامی بوده است.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه نیاز به کمک‌کار در تمامی مسائل علمی، فرهنگی، نظامی، جهاد در خدا و غیره بسیار مهم بوده است، خاطرنشان کرد: برای خیران و هیئت امنای حوزه های خواهران علاوه بر دعوت افراد شخصی، شخصیت‌های حقوقی نیز باید حضور داشته باشند تا نیازهای این تشکل‌ها را بشنوند تا نسبت به رفع آن اقدام کنند.
معلمی در پایان گفت: تقویت حوزه خواهران، رفع نیازمندی‌ها و رونق این حوزه از خواسته های اصلی است و باید نسبت به رفع آنها پیگیر شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1