امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۴:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرماندار فریدونکنار:

جمع‌آوری تورهای هوایی شایعه است/ محیط‌زیست موظف به ساماندهی بازار پرندگان فریدونکنار

فرماندار فریدونکنار با اشاره به اینکه خبر جمع‌آوری تورهای هوایی شایعه است، گفت: محیط زیست موظف است برای ساماندهی بازار پرندگان اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش بصیرنیوز، حسین منفردی در گفت‌وگو با بصیرنیوز در خصوص انتشار خبری مبنی بر ابلاغ مصوبه شورای تامین استان مازندران برای جمع‌آوری تورهای هوایی به فرمانداری فریدونکنار اظهار کرد: این خبر از اساس کذب است و تمام این اخبار بر اساس هیاهوی رسانه‌ای که در مدت مهاجرت پرندگان به فریدونکنار وجود دارد منتشر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه چنین مصوبه‌ای در استان وجود نداشته است، خاطرنشان کرد: یک خبرنگار از خبرگزاری استانی که به دنبال تحریک کردن مردم و مسئولان بود اقدام به انتشار این خبر کرد.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه ماموران محیط زیست برای ساماندهی بازار پرندگان به این مکان سرکشی می‌کنند، تصریح کرد: اینکه گفته شد معاونت فرمانداری فریدونکناری جلوی مامورانی که قصد داشتند مصوبه شورای تامین استان را برای صیادان و فروشندگان قرائت کنند را گرفته دروغ بوده است.

منفردی با تاکید بر اینکه همه موظف به اجرای قانون هستند، گفت: اینکه گفته می‌شود مسئولان فریدونکنار از اجرای قانون در این شهرستان جلوگیری می‌کنند قابل قبول نیست.

وی افزود: مسئولان فریدونکنار با توجه به آشنایی به درد مردم و مشکلات موجود در حال تلاش برای احقاق حق صیادان فریدونکناری و همچنین اجرای قانون هستند.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه بازار پرندگان فریدونکنار همچنان دایر است، یادآور شد: محیط زیست موظف است برای ساماندهی این بازار اقدامات لازم را انجام دهد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1