امروز : یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مالک باشگاه فرابرتر فریدونکنار خبر داد

صعود تیم فوتبال نوجوانان فرابرتر فریدونکنار به لیگ مناطق کشور/ مسئولان حمایت نکنند امیدها و نوجوانان فرابرتر را واگذار می‌کنیم

مالک باشگاه فرابرتر فریدونکنار از قهرمانی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر مازندران و صعود به لیگ مناطق کشور خبر داد و گفت: مسئولان حمایت نکنند امیدها و نوجوانان فرابرتر را واگذار می‌کنیم.

به گزارش بصیرنیوز،  صائب شکری در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: تیم نوجوانان فرابرتر فریدونکنار توانست یک هفته پیش از پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مازندران قهرمان شوند اما با این وجود اگر مسئولان حمایت نکنند این دو تیم را واگذار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در رقابت‌های فوتبال امیدهای کشور در لیگ دسته اول برای نام فریدونکنار آبروداری کردیم، تصریح کرد: مسئولان در فصل گذشته با وجود وعده‌های فراوان از تیم فرابرتر حمایت نکردند و مجبور به واگذاری این تیم برای یک فصل به شهرستان بابل شدیم و اگر حمایت نکنند آن را واگذار می‌کنیم.

مالک باشگاه فرابرتر فریدونکنار با اشاره به اینکه نوجوانان فرابرتر این شهرستان در نخستین حضور خود در لیگ برتر مازندران به مقام نخست دست یافت، خاطرنشان کرد:فرابرتر فریدونکنار پس از قهرمانی در این رقابت‌ها هنوز یک جلسه در این شهرستان به منظور آمادگی برای دیدار پایانی تمرین نکرده است و نیازمند حمایت مسئولان است.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1