امروز : یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نزاع خانوادگی در لردگان یک کشته برجای گذاشت

سردار غلامعباس غلامزاده عصر امروز در جمع خبرنگارن ا اظهار داشت: ساعت ۲۱ روز شنبه دوم دی در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر در‌گیری مسلحانه در یکی از محله‌های شهر لردگان مأموران کلانتری ۱۱ لردگان در محل حاضر شدند.

به گزارش بصیرنیوز، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در نزاع خانوادگی که در شهر لردگان رخ داد یک جوان ۲۵ ساله کشته و ۳ نفر نیز مصدوم شدند.

سردار غلامعباس غلامزاده عصر امروز در جمع خبرنگارنا اظهار داشت: ساعت ۲۱ روز شنبه دوم دی در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر در‌گیری مسلحانه در یکی از محله‌های شهر لردگان مأموران کلانتری ۱۱ لردگان در محل حاضر شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در صحنه جرم مشاهده شد یک جوان ۲۵ ساله با ضرب گلوله سلاح کمری کشته و دو مرد ۴۰ و ۲۲ ساله نیز از ناحیه بازوی چپ و گردن مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند‌.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: پس از حضور مأموران در صحنه جرم یک نفر با هویت معلوم به سرعت از محل متواری شد که پس از مدتی با گسترش گشت‌های پلیس فرد متواری که یک جوان ۲۸ ساله بود در حالی که به علت برخورد گلوله اسلحه کمری از ناحیه سر به شدت مصدوم شده بود داخل یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ پیدا و به بیمارستان لردگان منتقل شد.

غلامزاده خاطرنشان کرد: این درگیری به علت مسائل خانوادگی رخ داده است و متهم نیز به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شده و وضعیت عمومی وی وخیم گزارش شده است.

وی از شهروندان خواست هرگونه مشکلات و مسائل پیش آمده را از راه قانونی خود پیگیری کنند و با اعتماد به پلیس و دستگاه قضایی از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1