امروز : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۰:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تحصیل دانشگاهی معلولان رایگان شد

محمدمهدی زاهدی اظهار کرد: نمایندگان مجلس امروز با تصویب ماده‌ای از طرح حمایت از معلولان مقرر کردند آموزش عالی در واحدهای آموزشی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم، بهداشت و دیگر دستگاه‌های دولتی و نیز دانشگاه آزاد و سایر مراکز آموزش عالی غیردولتی برای معلولان رایگان باشد.

به گزارش بصیرنیوز،رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نمایندگان مجلس امروز با تصویب ماده‌ای از طرح حمایت از معلولان مقرر کردند آموزش عالی در واحدهای آموزشی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم، بهداشت و دیگر دستگاه‌های دولتی و نیز دانشگاه آزاد و سایر مراکز آموزش عالی غیردولتی برای معلولان رایگان باشد.

به گزارش دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، محمدمهدی زاهدی اظهار کرد: نمایندگان مجلس امروز با تصویب ماده‌ای از طرح حمایت از معلولان مقرر کردند آموزش عالی در واحدهای آموزشی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم، بهداشت و دیگر دستگاه‌های دولتی و نیز دانشگاه آزاد و سایر مراکز آموزش عالی غیردولتی برای معلولان رایگان باشد.

وی عنوان کرد: مجلس شهرداری‌ها را مکلف کرد صدور پروانه احداث و بازسازی و پایان‌کار برای تمام ساختمان‌ها را به رعایت ضوابط دسترس‌پذیری ساختمان‌ها برای معلولان مشروط کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس افزود: همچنین وزارت بهداشت مکلف شد بیمه سلامت افراد دارای معلولیت زیر پوشش سازمان بهزیستی کشور را پوشش دهد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1