امروز : پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حیدری:‌ هوانیروز قدرتمندترین ناوگان بالگردی خاورمیانه را دارد

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه هوانیروز جمهوری اسلامی ایران متعلق به دنیای اسلام است، گفت: هوانیروز جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تاکنون روند پیشرفت بسیار خوبی را طی کرده است.

به گزارش بصیرنیوز، در مراسم دانش‌آموختگی و فارغ‌التحصیلی دانشجویان خلبانی  و فنی مرکز آموزش شهید وطن‌پور اصفهان امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه فرهنگ ولایت پروری باید در باور جامعه نهادینه شود، اظهار داشت: اطاعت از ولایت‌فقیه رمز توفیق جامعه در عرصه‌های مختلف است و حرکت در صراط مستقیم ولایت موجب می‌شود از راه منحرف نشویم.

بیشتر بخوانید:

افتتاح جدیدترین مرکز آموزشی و تعمیراتی هوانیروز سپاه

وی افزود: ولی فقیه از جانب خدا مامور است تا جامعه را در مسیری الهی هدایت کند و مردم جامعه با تبعیت از فرامین ولی فقیه مسیر درست را تا رسیدن به قله‌های سربلندی طی خواهند کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه با اشاره به اینکه هوانیروز جمهوری اسلامی ایران متعلق به دنیای اسلام است، گفت: هوانیروز جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تاکنون روند پیشرفت بسیار خوبی را طی کرده است به نوعی که امروز قدرتمندترین ناوگان بالگردی خاورمیانه است.

بیشتر بخوانید:

حیدری: ارتش، ولایتمداری را با خودکفایی نشان داد

حیدری تصریح کرد: نیروهای ولایی هوانیروز در تمامی عرصه‌های مورد نیاز نظام در عرصه نظامی و غیرنظامی مانند حوادث غیرمترقبه‌ همچون حادثه زلزله کرمانشاه و سرپل ذهاب و … تا با قدرت به انجام خدمت بپردازد همانگونه که در این زلزله در همان روز نخست حادثه ۵۰۰ سورتی پرواز در نصف روز انجام داد و بیش از ۶۰۰ مصدوم به کرمانشاه منتقل شدند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه هوانیروز در عرصه‌های نظامی در هر لحظه آماده دفاع از ایران اسلامی است، اضافه کرد: ۶ ماه پیش هوانیروز همچون صاعقه‌ای بر پیکر نحس گروهک پژاک زد و ۱۳ نفر آنها را  در منطقه غرب کشور به هلاکت رساند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news