امروز : پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مالباختگان موسسات مالی بخوانند

نایب رئیس مجلس از پرداخت سپرده‌های سپرده‌گذاران تعاونی، ولی عصر (عج) از روز دوشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی می‌کند.

به گزارش بصیرنیوز،

مسعود پزشکیان با اشاره به یکی از محور‌های نشست صبح امروز نمایندگان سران سه قوه برای بررسی مسائل و مشکلات سپرده‌گذاران تعاونی ولیعصر (عج) رباط کریم و بهارستان، گفت: پیرو اتخاذ تصمیمات نمایندگان سران سه قوه در نشست صبح امروز، مسئولان بانک مرکزی در تماس تلفنی با بنده اعلام کردند که اعتبار به‌اندازه‌ای وجود دارد که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به سپرده‌گذاران تعاونی ولیعصر (عج) پرداخت شود.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، افزود: بر اساس اظهارات بانک مرکزی مقرر شده که از روز دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاران این تعاونی بتوانند سپرده‌های خود را تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان دریافت کنند.

بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی می‌کند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مقرر شده که وزارت جهاد کشاورزی اعلام کند که سپرده‌گذاران تعاونی مذکور از طریق کدام بانک می‌توانند سپرده‌های خود را دریافت کنند، تصریح کرد: بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی می‌کند، تا سپرده‌گذاران با مراجعه به این بانک‌ها بتوانند سپرده‌های خود را تا سقف ١٠٠ میلیون تومان دریافت کنند، که این پرداخت شامل کسانی می‌شود که زیر ١٠٠ میلیون تومان یا بیش از این رقم سپرده‌گذاری کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news