امروز : جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماموریت جنگنده‌های نسل ۵ روسی در سوریه

«سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه اظهار داشت که دو جنگنده نسل پنجم جنگنده‌های سوخو-۵۷ در حال انجام ماموریت آزمایشی در سوریه هستند.

به گزارش بصیرنیوز، وزیر دفاع روسیه اعلام کرد که جنگنده‌های سوخو_۵۷ نسل پنجم، در حال انجام ماموریت آزمایشی در سوریه هستند.

به گزارش اسپوتنیک، «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه اظهار داشت که دو جنگنده نسل پنجم جنگنده‌های سوخو-۵۷ در حال انجام ماموریت آزمایشی در سوریه هستند.

این اظهارات شویگو پس از اعلام برخی رسانه‌ها درخصوص، استقرار جنگنده‌های پنجم نسل پنجم سوخو-۵۷ برای آزمایش سیستم‌های رادار و جنگ الکترونیک در سوریه، صورت گرفت.

با این حال شویگو تصاویر ماهواره‌ای که گرفته شده بودند و این ادعا را تایید میکردند رد کرد وگفت که این جنگنده‌ها در آشیانه نگهداری می‌شوند و هرگز در کنار یکدیگر قرار نگرفته اند.

وی افزود: من نمیدانم عکس‌هایی که منتشر شده از کجا آمده اند، چرا که تمام هواپیما‌ها در این زمان در پناهگاه‌ها بودند. من امیدوارم که امسال چرخه آزمایشات را کامل کنیم و این هم یک شگفتی برای همکاران ما خواهد بود.

گفتنی است که جنگنده‌های سوخو-۵۷ به سامانه‌های الکترونیک هوابرد پیشرفته‌ای مجهز هستند که قادر به انجام محاسبات میدانی جنگی بدون کوچکترین دخالتی است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news