امروز : جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وانت سازی به سبک BMW!

از آن زمانی که مرسدس بنز، رقیب قدیمی ب. ام و، مدل کلاس X. را رونمایی کرد تا امروز صحبت‌های بسیاری در مورد واکنش ب. ام و به گوش رسیده و شاید به زودی شاهد اضافه شدن یک خط وانت به محصولات این شرکت باشیم.

به گزارش بصیرنیوز، شانس اینکه ب. ام و یک محصول جدید به شکل وانت به محصولات خود – حداقل در برخی بازار‌ها – اضافه کند بسیار بالا رفته است. به نظر می‌رسد مشتریان این شرکت و نمایندگی‌های استرالیا بیشتر از دیگر نقاط جهان منتظر رونمایی از محصول وانت ب. ام و هستند.

مارک ورنر، مدیرعامل ب. ام و در استرالیا در یک گفتگوی خبری اعلام کرد: در حال حاضر درخواست‌های بیشماری از ما برای تولید وانت می‌شود و ما نیز این موضوع را از کارخانه پیگیر هستیم تا به نتیجه برسیم. ما در حال بررسی بازار‌های دیگر نیز در همین راستا هستیم، ولی هنوز زود است تا نتایج تحقیقاتمان را اعلام کنیم.

بر اساس گفته ورنر استرالیا یکی از بازار‌های داغ برای ورود خودرو‌های وانت و پیک آپ است. سال گذشته میزان فروش این محصولات ۱۷ درصد رشد داشته و ۱۳ درصد از کل خودرو‌های این کشور وانت هستند. با این حال بازار استرالیا به تنهایی برای ب. ام و کوچک به نظر می‌رسد که بخواهد چنین ریسک بزرگی انجام دهد و به دنبال برنامه‌ای جامع‌تر برای فروش در جنوب آسیا و آمریکای جنوبی است.

سال گذشته نیز مدیر ب. ام و در محدوده آسیا و آفریقا اعلام کرده بود این شرکت نیاز به در نظر گرفتن یک وانت برای خط تولیدش دارد. ب. ام و اگر بخواهد وارد این بخش شود می‌تواند از پلتفرم شاسی بلندهایش استفاده کند. پیش از این نیز زیرمجموعه M. از ب. ام و چند محصول وانت به صورت آزمایشی تولید کرده بود که نمونه‌های جالبی بودند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news