امروز : جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

علی علیپور در سومین بازی متوالی برای پرسپولیس موفق به گلزنی نشد.

به گزارش بصیرنیوز، پرسپولیس با تک گل وریا غفوری دربی ۸۶ را به استقلال واگذار کرد تا علی علیپور برای سومین هفته متوالی در گلزنی ناکام باشد. آقای گل لیگ هفدهم که در دیدار هفته بیست و سوم مقابل صنعت نفت آبادان موفق به دبل شده بود، در مصاف با استقلال خوزستان و استقلال تهران […]

به گزارش بصیرنیوز، پرسپولیس با تک گل وریا غفوری دربی ۸۶ را به استقلال واگذار کرد تا علی علیپور برای سومین هفته متوالی در گلزنی ناکام باشد. آقای گل لیگ هفدهم که در دیدار هفته بیست و سوم مقابل صنعت نفت آبادان موفق به دبل شده بود، در مصاف با استقلال خوزستان و استقلال تهران نتوانست گلی به ثمر برساند. او در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با السد نیز گلی نزد تا آمار ۲۷۰ دقیقه بدون گل زده را از خود بر جای بگذارد.

درخشش علیپور در ترکیب پرسپولیس در لیگ امسال باعث شده بود تا هم خلاء مهدی طارمی در این تیم حس نشود و هم اینکه توقعات از این مهاجم جوان بالا برود. جالب است بدانید به جز دیدار رفت مقابل سپاهان، در این فصل هروقت علیپور برای سرخپوشان گلزنی کرده آنها برنده از زمین خارج شده اند.

او در بازی امروز به هیچ عنوان نتوانست توقعات را برآورده کند و در کمند مدافعان استقلال موفق به گلزنی نشد. یک ضربه آکروباتیک در نیمه اول و چند استارت نافرجام همه عملکرد مهاجم پرسپولیس در دربی ۸۶ بود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news