امروز : شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توافق سرمربی سابق الهلال با العین

سرمربی سابق الهلال عربستان با باشگاه العین امارات به توافقات اولیه دست پیدا کرده است.

به گزارش بصیرنیوز،

رامون دیاز، سرمربی سرشناس الهلال عربستان بعد از شکست برابر تیم فوتبال استقلال از کار بر کنار شد. دیاز توانست در الهلال نتایج بسیار خوبی کسب کند. او این تیم را قهرمان لیگ عربستان کرد و توانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم راه پیدا کند.

تیم دیاز در فصل جاری هم در صدر جدول رده‌بندی لیگ عربستان جای داشت. با این حال بعد از شکست برابر تیم فوتبال استقلال این مربی سرشناس آرژانتینی از کار برکنار شد.

یورو اسپورت نسخه عربی فاش کرد که رامون دیاز در امارات به سر می‌برد و برای بر عهده گرفتن هدایت العین امارات با سران این باشگاه به توافق اولیه دست پیدا کرده است.

هدایت العین را زوران مامیچ بر عهده دارد. این تیم با وجود این که صدرنشین لیگ امارات است اما سران باشگاه با سرمربی تیم رابطه خوبی ندارند و احتمال اخراج مامیچ زیاد است.

پسر رامون دیاز که دستیار او هم است پیش از این تاکید کرد که پدرش دوست دارد در خلیج فارس به مربیگری ادامه‌ دهد و این باعث شده تا چند باشگاه سرشناس عربی به این مربی با تجربه آرژانتینی پیشنهاد دهند.

العین حریف تیم فوتبال استقلال در لیگ قهرمانان آسیا است و سه‌شنبه دو تیم در سومین بازی خود در مرحله گروهی به مصاف هم خواهند رفت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news