امروز : شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وقتی پرسپولیسی‌ها از سر شکم سیری بازی می‌کنند

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس به خاطر فاصله امتیازی زیادی که با تیم‌های دیگر دارند از سر شکم‌سیری بازی می‌کنند.

به گزارش بصیرنیوز،

وینگو بگوویچ سرمربی گل‌گهر سیرجان سابقه کار در پرسپولیس  را  دارد این مربی هم‌وطن برانکو است و همواره علاقه‌اش به پرسپولیس  را هم ابراز کرده است. با بگوویچ در مورد تیم گل‌گهر و همچنین دربی ۸۶ پایتخت گفت‌وگویی به شرح زیر انجام دادیم.

یکشنبه با تیم ایران جوان بوشهر بازی دارید.

تیم من بازی به بازی پیش می‌رود من در داخل و خارج از خانه تیم را برای برد به میدان می‌فرستم ما تقریباً امیدی به صعود نداریم و فاصله امتیازی تیم ما با سه چهار تیم اول بسیار زیاد است. بنابراین باید منطقی فکر کنیم.

یعنی ادامه لیگ برای‌تان مهم نیست؟

چرا، ما سعی می‌کنیم در هر بازی به پیروزی برسیم تا رتبه بهتری در لیگ به دست بیاوریم بازی به بازی پیش می‌رویم.

دربی ۸۶ پایتخت را دیدید؟

بله، باید بگویم دربی کیفیت بالایی نداشت. روز بد پرسپولیس  هم در این مسابقه شاهد بودیم. پرسپولیس  در نیم‌فصل اول بهتر بود. در این بازی پرسپولیس فاصله زیادی بین خطوط سه‌گانه‌اش وجود داشت.

استقلال را در دربی چطور دیدید؟

استقلال خیلی خوب و تاکتیک‌پذیر بازی کرد. پرسپولیس  را به دقت آنالیز کرده بود و سه چهار موقعیت گلزنی هم به دست آورد. استقلال در نیم‌فصل دوم بهتر شده است.

فکر می‌کنید دلیل افت پرسپولیس  به خصوص در چند بازی اخیر چیست؟

به نظر من به خاطر فاصله امتیازی پرسپولیس  با تیم‌های دیگر در جدول لیگ باعث شده که بازیکنان پرسپولیس  از سر شکم‌سیری بازی کنند و انگیزه کافی برای بازی‌ها نداشته باشند.

اما پیروزی در دربی ارزش یک جام قهرمانی را دارد چرا باید بازیکنان از سر شکم‌سیری بازی کنند؟

قطعاً در همه جای دنیا بازیکنان و مربیان دوست دارند در دربی پیروز شوند بازیکنان پرسپولیس  هم دوست داشتند که به پیروزی برسند اما این عطش در ساق‌های بازیکنان پرسپولیس  دیده نشد واقعیت این است که خط هافبک پرسپولیس  افتضاح بود. پرسپولیس  در بازی با الهلال عربستان و السد قطر ضعف‌هایش نمایان شد که در خط هافبک دچار ضعف است.

برخی می‌گویند برانکو در انتخاب ترکیب اولیه پرسپولیس  برای دربی اشتباه کرد.

برانکو مربی بسیار بزرگی است اما واقعاً نمی‌دانم او به چه دلیل صادق محرمی را نیمکت‌نشین کرد. حسین ماهینی در فرم خوبی نبود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news