امروز : سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فوری/

یکی از اهالی روستای زاهدکلا فریدونکنار ناپدید شد

علی تقی‌نژاد ۳۵ ساله که دارای ۲ فرزند و از اهالی روستای زاهدکلا فریدونکنار است از شب گذشته (دوشنبه) که به بیرون از منزل مسکونی رفته تاکنون به خانه مراجعه نکرده است.

به گزارش بصیرنیوز، علی تقی‌نژاد فرزند عسگری از اهالی روستای زاهدکلا فریدونکنار از شب گذشته (دوشنبه) که به بیرون از منزل مسکونی رفته تاکنون به خانه مراجعه نکرده و به صورت مشکوک ناپدید است.

عباس توجیدی دهیار روستای زاهدکلا در گفت‌وگو با بصیرنیوز با تایید این خبر اظهار کرد: این فرد که دارای بیماری عصبی بوده از شب گذشته که برای نگهبانی از آب‌بندان به محل کار خود می‌رود هنوز بازنگشته است.

وی با اشاره به اینکه آب‌بندان توسط افراد خصوصی از روستا اجاره شده است، خاطرنشان کرد: این آب‌بندان به صورت خصوصی اداره می‌شد و این فرد نگهبان آن بوده است.

دهیار روستای زاهدکلا با بیان اینکه بر اساس شنیده‌ها لباس این فرد در نزدیکی آب‌بندان پیدا شده، افزود: در حال حاضر تیم‌هایی از هلال احمر و نیروهای مردمی در جست‌وجوی فرد گمشده هستند.

به گزارش بصیرنیوز، علی تقی‌نژاد ۳۵ ساله که دارای ۲ فرزند است در حالی از شب گذشته ناپدید شده که چندی پیش در محل کار خود و در مقابل چشمان همسر خود به آب‌بندان افتاده بود که با کمک اهالی روستا نجات پیدا کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news