امروز : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزش باد و رعد و برق در آسمان پایتخت

طی ۲۴ ساعت آینده برای برخی از استان‌های کشور بارش باران گاهی رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف و وزش باد پیش بینی می‌شود.

به گزارش بصیرنیوز،

براساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده برای استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز و زاگرس، جنوب غرب و برخی از استان‌های واقع در مرکز بتدریج شمال شرق و شرق بارش باران گاهی رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف و وزش باد پیش بینی می‌شود.
تا ظهر روز پنج شنبه بارش پراکنده برای سواحل دریای خزر، تهران و سمنان ادامه داشته، اما برای استان‌های واقع در شمال شرق، شرق و جنوب شرق رگبار و رعد و برق پراکنده گاهی وزش باد و برخی نقاط گرد و خاک تا اواخر وقت روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت.

همچنین از اواخر روز پنج شنبه با ورود سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب کشور، در روز جمعه برای استان‌های شمال غرب و بتدریج غرب بارش باران گاهی وزش باد و رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف رخ خواهد داد.

روز‌های پنج شنبه و جمعه برای استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل، سواحل دریای خزر، تهران، قم، مرکزی، اصفهان، کرمانشاه، خراسان رضوی و جنوبی وزش باد شدید و برای برخی مناطق گرد و خاک دور از انتظار نیست.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news