امروز : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

العین چگونه زمین گیر شد؟

شاگردان وینفرد شفر در حالی برابر العین نمایش کم نقصی داشتند که در این موفق بودن سه بازیکن تاثیر بیشتری داشتند.

به گزارش بصیرنیوز،

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی برابر میزبان قدرتمندش به تساوی رسید که بی تردید اگر نبود لطف داور مسابقه به تیم میزبان و پنالتی‌های اهدایی به این تیم، شاگردان شفر پیروز از میدان خارج می شدند. آبی‌ها در روزی که خط میانی قدرتمندشان بهترین نمایش ممکن را ارائه دادند توانستند العین را در خانه اش مقهور قدرت خویش کنند.

امید ابراهیمی کاپیتان تیم استقلال و محوری ترین بازیکن این تیم مثل همه بازی های گذشته آبی پوشان در این دیدار هم حرف اول را زد. ابراهیمی با بیش از ۹۰ بار لمس توپ بیش از سایر استقلالی‌ها به توپ ضربه زد. کاپیتان آبی پوشان در این بازی ۶۵ پاس سالم به هم تیمی هایش رساند تا از این حیث نیز برتر از دیگران عمل کرده باشد. دقت پاس های ابراهیمی ۸۷ درصد بود و ۶۵ درصد از پاس های او رو به جلو بود و ۵ بار نیز موفق به خلق موقعیت شد.

این بازیکن توانمند در فاز دفاعی هم عملکرد قابل قبولی داشت. او ۱۲ بار در کارهای دفاعی حضوری موفق و تاثیرگذار داشت. به این ترتیب که ۳ بار شوت بازیکنان حریف را بلاک کرد، یک تکل موفق داشت، ۳ بار در نبردهای یک در مقابل یک موفق عمل کرد و سه بار هم موفق به توپ ربایی از بازیکنان حریف شد.

فرشید باقری را باید بعد از امید ابراهیمی موفق ترین هافبک استقلال در این بازی دانست. این هافبک دفاعی که این روزها در ترکیب تیمش به خوبی جا افتاده و تبدیل به یک مهره غیر قابل عبور در خط میانی شده است در این بازی ۷۱ بار لمس توپ داشت. او ۶۰ بار در این بازی پاس داد که از این نظر بعد از ابراهیمی بیشترین تعداد لمس توپ و پاس را در بین بازیکنان استقلال داشت. دقت پاس های این بازیکن ۸۷ درصد بود و یکبار نیز در این بازی خلق موقعیت کرد.

اوج هنر این بازیکن اما در کارهای تدافعی است. باقری ۱۵ بار در نبردهای یک در مقابل یک روی زمین و روی هوا موفق عمل کرد و با ۲ تکل موفق و ۴ توپ ربایی موفق، بهترین بازیکن استقلال در فاز دفاعی بود.

سرور جباروف هم دیگر هافبک تاثیر گذار استقلال بود که در اتفاقات این بازی نقش بسیار مهمی داشت. این هافبک باتجربه ازبکستانی در جریان این بازی ۵۳ بار به هم تیمی هایش با دقت ۸۷ درصد پاس داد. ۸۰ درصد از پاس های این بازیکن رو به جلو بود و ۳ بار هم موفق به خلق موقعیت شد. جباروف در کارهای دفاعی هم تاحدودی موفق عمل کرد. او ۴ بار در نبرد یک در مقابل یک بازیکنان حریفش را مغلوب کرد و با ۲ توپ ربایی و ۲ تکل موفق عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت.

شب گذشته دو تیم استقلال و العین از هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در شهر عین امارات به مصاف هم رفتند که آبی پوشان در حالی که در این بازی داور ۲ بار به اشتباه به ضرر آنها اعلام ضربه پنالتی کرد در نهایت میزبان خود را با نتیجه ۲-۲ متوقف کردند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news