امروز : یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف هویت صاحب جمجمه کشف شده در ولنجک

راس ساعت ۹:۳۰ روز ۱۲ اسفند ماه سال جاری بود که کشف یک جمجمه مشکوک به انسان در ارتفاعات کوهستانی شمالی تهران به بازپرس کشیک پایتخت اطلاع داده شد.

به گزارش بصیرنیوز،مردی با حضور در شعبه ششم بازپرسی دادسرای امور جنایی عنوان کرد که احتمالا جمجمه کشف شده برای برادرش است.

راس ساعت ۹:۳۰ روز ۱۲ اسفند ماه سال جاری بود که کشف یک جمجمه مشکوک به انسان در ارتفاعات کوهستانی شمالی تهران به بازپرس کشیک پایتخت اطلاع داده شد.

این جمجمه که مشکوک به جمجمه انسان بود با دستور قاضی به پزشکی قانونی فرستاده شد.

بازپرس کشیک قتل تهران به پزشکی قانونی دستور داد تا در آزمایش‌های خود مشخص کند که آیا این جمجمه متعلق به انسان است یا خیر و در صورت تعلق به انسان زمان دقیق و علت اصلی فوت مشخص شود.

اما این تمام ماجرا نبود و امروز صبح مردی با حضور در شعبه ششم بازپرسی در برابر قاضی محسن مدیرروستا اینگونه عنوان کرد که برادرش سال ۸۱ در ارتفاعات شمال تهران ناپدید شده و دیگر از وی خبری نشده است.

این مرد در ادامه مدعی شد که از زمان ناپدید شدن برادرش در جست‌وجو بوده‌اند، اما تاکنون خبری از او نشده تا اینکه متوجه شدند یک جمجه در ارتفاعات شمال پایتخت کشف شده است.

این مرد از بازپرس امور جنایی تهران درخواست کرد که با انجام آزمایش D.N.A از خودش مشخص شود جمجمه کشف شده متعلق به برادرش بوده یا خیر.

بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران نیز با این درخواست موافقت کرد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news