امروز : یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: تصمیم‌گیرنده بودم قرارداد کی‌روش را تمدید می‌کردم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: اگر من تصمیم‌گیرنده بودم قرارداد کی‌روش را تمدید می‌ کرد

به گزارش بصیرنیوز،علی دایی در حاشیه مراسم درختکاری در باشگاه سایپا گفت: این سنت ملی و کاشت درخت می‌تواند به بهبود هوای کشور کمک کند. وظیفه همه ما در مناطق جنگلی این است که در حفظ آن کوشا باشیم و اگر درختی اضافه نمی‌کنیم حداقل کم نکنیم.

وی در این باره که کارلوس کی‌روش به سختی در مراسمی حاضر می‌شود و آیا رابطه خوب او با سرمربی تیم ملی باعث حضور کی‌روش در این مراسم شده است، گفت: این چیز‌ها را من نمی‌دانم. خدا را شکر از روز اول رابطه خوبی با کی‌روش داشته‌ام. دوست دارم تیم ملی کشورم موفق شود و همیشه از آن حمایت کرده‌ام. خیلی از مسائل باعث شده او به این مراسم بیاید و به نظرم این خیلی خوب است.

سرمربی سایپا در مورد صحبت‌های علی کریمی و اینکه کارلوس کی‌روش را به نوعی دلال نامیده بود، گفت: من در جریان این مسائل نیستم و در مورد چیزی که نمی‌دانم نظر نمی‌دهم. ابتدا باید در این مورد صحبت‌های کی‌روش را بشنویم و بعد نظر بدهیم. به دلیل اینکه چیزی ندیده‌ام تا الان چیزی هم نگفته‌ام. چیزی که دیده‌ام این بوده که از زمانی که کی‌روش به ایران آمده است، تیم ایران به هیچ تیمی باج نداده و حتی راحت به جام جهانی صعود کردیم. همیشه هم گفته‌ام کی‌روش در تیم‌های ملی پرتغال، رئال مادرید و منچستریونایتد کار کرده و حتماً علم و دانش بیشتری نسبت به من داشته که در این تیم‌ها کار کرده است.

دایی تصریح کرد: به نظرم کی‌روش در راهی که می‌رود بهترین تصمیم را گرفته و نتیجه آن هم صعود راحت تیم ملی به جام جهانی است. کسانی مانند کی‌روش خدمت بزرگی نه تنها به فوتبال بلکه به کشور ما می‌کنند. می‌بینید که با یک پیروزی چه نشاطی در جامعه ایجاد می‌شود. ما اکنون باید پشت تیم ملی باشیم و از هر کسی مخصوصاً کی‌روش که با او در چند سال اخیر موفق بودیم، حمایت کنیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود کی‌روش بعد از جام جهانی از تیم ملی جدا خواهد شد و در جام ملت‌های آسیا حضور ندارد، عنوان کرد: من نمی‌دانم کی‌روش چه تصمیمی می‌خواهد بگیرد، اما مطمئناً اگر من تصمیم‌گیرنده بودم، او را در تیم ملی حفظ می‌کردم. اکنون تیم ملی فوتبال ما نظم گرفته و می‌تواند نتیجه بگیرد.

دایی درباره اینکه همواره در کشور‌های خارجی و در مراسم‌های بین‌المللی از او دعوت می‌شود، اما در ایران برخی مواقع او را به مراسم‌ها دعوت نمی‌کنند، گفت: من به این چیز‌ها کار ندارم، اما همیشه گفته‌ام، برخلاف کشور خودمان در خارج از ایران برای کسانی امثال من ارزش قائلند. در این مدت دعوت‌های زیادی مانند فدراسیون صربستان یا بازی تیم‌های ملی مکزیک و کلمبیا و همچنین حضور در تیم ستارگان جهان شده که هیچ موقع آن‌ها را رسانه‌ای نکرده‌ام. همانطور که گفتم در خارج از کشور ارزش بیشتری برای ما قائلند.

وی در واکنش به این موضوع که شاید برخی‌ها می‌خواهند با طعنه زدن به او خودشان را بزرگ کنند، یادآور شد: نه چه طعنه‌ای؟ «تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَ تُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ»

سرمربی سایپا در مورد مشکلات باشگاه سایپا و اینکه آیا این مشکلات برطرف شده است یا خیر، گفت: مشکلات همچنان وجود دارد، اما امیدواریم با کمک رضا درویش و مدیرعامل کارخانه سایپا این مشکلات برطرف شود. مطمئناً اگر این مسائل حل شود می‌توانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1