امروز : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور بازیکن سابق پرسپولیس در تمرین سرخ پوشان

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز خود را در باشگاه ایرانیان دبی برگزار کردند.

به گزارش بصیرنیوز، آخرین تمرین تاکتیکی سرخپوشان امروز با حضور بازیکنان این تیم در محل کمپ ایرانیان دبی برگزار شد. آغاز تمرینات با صحبت‌های برانکو همراه بود و سرمربی این تیم حدود ۱۰ دقیقه درخصوص دیدار با الوصل و شرایط تمرینی با شاگردانش به صحبت پرداخت.

در مرحله بعدی بازیکنان در اختیار مارکو قرار گرفتند تا برخلاف روزهای گذشته در یک گروه کارهای بدنی خود را پشت سر بگذارند. عبور از موانع و کارهای سرعتی و … آیتم اول تمرین را شکل داد و در مرحله بعدی پاسکاری‌های کوتاه در دستور کار سرخپوشان قرار گرفت.

شجاع خلیل زاده، مدافع شمالی سرخپوشان بار دیگر پیش از شروع تمرین با ایگور پانادیچ  کشتی گرفت و نکته جالب اینکه نسبت به انتشار عکس و اخبار مربوط به مساله ابراز ناراحتی کرد! خلیل زاده که کار دشواری با بازگشت مهاجم برزیلی الوصل پیش روی خود می‌بیند، با دستور مدیر تیم در ادامه به تمرینات گروهی بازگشت تا از ورزش مورد علاقه خود فاصله بگیرد و بیشتر روی فوتبال تمرکز کند.
مارکو، مربی بدنساز سرخپوشان در تمرین امروز دختر خردسال خود را نیز به محل تمرین آورده بود که مورد توجه بازیکنان قرار گرفت و با او عکس یادگاری گرفتند.

در جریان تمرین مصدومیت جزئی برای علیرضا بیرانوند به وجود آمد که با ورود به موقع کادرپزشکی این مساله برطرف شد. بیرانوند که از آمادگی مناسبی در تمرین امروز برخوردار بود در یک صحنه با برخورد به آدام همتی دچار مصدومیت شد که بعد از مداوا توسط کادرپزشکی خیلی زود به تمرینات اضافه شد.

مهدی شیری، بازیکن تکنیکی و سابق پرسپولیس که در دبی حضور دارد امروز در محل تمرینات این تیم حاضر شد و مورد استقبال ویژه کادرفنی و بازیکنان قرار گرفت. شیری که در زمان حضور زلاتکو ایوانکوویچ روی نیمکت برق شیراز برای این تیم بازی می‌کرد، دقایقی با او به صحبت پرداخت و خاطرات گذشته را زنده کردند. زلاتکو به شوخی به شیری اعلام کرد که شنیده هنوز بازی را دنبال می‌کند و از فوتبال خداحافظی نمی‌کند و در صورتی که بتواند آمادگی خود را به نمایش بگذارد به برانکو سفارش حضور او در این تیم را خواهد کرد.

تمرین امروز سرخپوشان با انجام فوتبال درون تیمی و مرور کارهای تاکتیکی این تیم به پایان رسید تا آنها فردا آخرین تمرین سبک خود برای جدال با الوصل را به انجام برسانند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news