امروز : جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۸:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت‌الله جنتی: بکوشیم امواجی که آمده تا آثار امام(ره) را محو کند بشکنیم

رئیس مجلس خبرگان گفت: سعی کنیم فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت را که امام بزرگوار پایه گذاری کردند در روحیه مردم تزریق کنیم و موج‌هایی که آمده تا آثار ایشان را محو کند، بشکنیم.

به گزارش بصیرنیوز،آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری امروز پنجشنبه در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر داعش در سوریه و عراق شکسته شد باید قبر امام را ببوسیم و بگوییم این شما هستید که راه جهاد و شهادت را باز کردید و مجاهدان رفتند و آنها را شکست دادند.

وی با اشاره به این که امام خمینی (س) اسلام را زنده و پاینده کرد، بیان داشت: من هرچه درباره این امام عزیز مطالعه و فکر می کنم می بینم خیلی باید مطالعه کنیم تا ایشان را بشناسیم و آخر هم نخواهیم شناخت؛ در مقام مبارزه با مشرکین و کفار «علی وار» به جنگ دشمن آمد؛ بدون اینکه قدرتی برای آنها قائل شود.

آیت‌الله جنتی در ادامه گفت: سعی کنیم فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت را که امام بزرگوار پایه گذاری کردند در روحیه همه مردم تزریق کنیم و موج هایی که آمده تا آثار حضرت امام (س) را محو کند، بشکنیم و روحیه ولایت فقیه را زنده نگه داریم و بدانیم هرچه داریم از ولایت فقیه داریم.

بیشتر بخوانید:

آیت الله جنتی: مجلس خبرگان دغدغه حفظ ارزش‌های انقلاب را دارد

انتخاب مجدد آیت الله جنتی به ریاست خبرگان، بی‌بی‌سی فارسی را عصبانی کرد

وی افزود: از برادر بزرگوارم حاج حسن آقا تشکر می‌کنم که محبت فرمودند و از ما پذیرایی و در این آستان مقدس خدمت می کنند و بهترین خدمتگزاران آستان هستند؛ امیدوارم خداوند توفیقاتشان را بیشتر کند و هرچه می‌توانند آثار امام(ره) را منتشر کنند. البته این کار را می کنید.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: از تهیه صحیفه امام تشکر می کنم؛ بسیار خوب است و من هم از آن استفاده می کنم؛ امیدواریم خداوند به شما طول عمر و به همه بازماندگان از حضرت امام (س) طول عمر و عزت و عظمت بیشتر و ما را هم در پیروی از خط امام توفیق دهد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news