امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

محور هراز برفی شد

جعفر میثمی در تشریح آخرین وضعیت محور هراز اظهار داشت: هم اکنون شاهد بارش برف در محور هراز محدوده امام زاده هاشم (ع) هستیم، بارش برف در این محور از ساعاتی پیش آغاز شده است و هم چنان ادامه دارد.

به گزارش بصیرنیوز،

مسئول راهدارخانه محور هراز از بارش برف در این محور در آستانه سال جدید خبر داد و گفت: عوامل راهداری مشغول ارائه خدمات و پاک سازی محور هستند.
جعفر میثمی  در تشریح آخرین وضعیت محور هراز اظهار داشت: هم اکنون شاهد بارش برف در محور هراز محدوده امام زاده هاشم (ع) هستیم، بارش برف در این محور از ساعاتی پیش آغاز شده است و هم چنان ادامه دارد.

وی افزود: همچنین بارندگی را در قسمت‌های دیگری از محور هراز در آستانه سال جدید و آخرین هفته از سال ۹۶ شاهد هستیم.

مسئول راهدارخانه محور هراز گفت: عوامل راهداری از لحظه آغاز بارش برف در حال خدمت رسانی و پاک سازی محور هستند.

میثمی با بیان این که ترافیک محور هراز در حال حاضر عادی و روان است، گفت: از مسافران نوروزی و رانندگان عزیز تقاضا دارم، تا با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از تخلفات حادثه ساز، با توجه با لغزندگی معابر کوهستانی، در مسیر حرکت کنند، تا ایمنی خود و همراهانشان حفظ شود.

وی همچنین از رانندگان خواست هنگام عبور از سطوح برف گیر و لغزنده و نیز محور‌های کوهستانی خودرو خود را به تجهیزات کافی مجهز کنند.

بر اساس این گزارش، پیش از این سازمان هواشناسی ضمن بررسی و تحلیل داده‌ها و آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی از بارش در این استان خبر داده و بارندگی در ارتفاعات این استان را به صورت بارش باران و برف، همراه با مه پیش بینی کرده بود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news