امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک کشته و سه مصدوم حاصل خواب‌آلودگی راننده تهرانی در فریدونکنار

سالانه تصادفات زیادی در این حوالی رخ می‌دهد که بیش از ۵۰ درصد آن منجر به مرگ می‌شود.

به گزارش بصیرنیوز، صبح امروز حوالی ساعت ۸ یک خودروی سمند که از تهران به سمت فریدونکنار در حرکت بود با منحرف شدن به زمین‌های کشاورزی کنار جاده مرگ یک کشاورز روستایی را رقم می‌زند.

قاسم مجیدی رئیس اورژانس فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد:  ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۴ فروردین حادثه ورود خودرو به زمین شالیزاری و برخورد با یک کشاورز در روستای بنه‌کنار رخ داده است.

وی خاطرنشان کرد: راننده این خودرو یک خانم ۴۴ ساله بوده که بر اثر خواب آلودگی با انحراف به راست، یک کشاورز ۴۸ ساله به نام نورعلی محسنی که از اهالی روستای کاردگرمحله فریدونکنار و در حال آماده کردن خزانه شالیزاری در زمین کشاورزی بوده را زیر گرفته و این کشاورز در دم جان باخت.

رئیس اورژانس فریدونکنار تصریح کرد: خودرو سمند به غیر از راننده دارای دو سرنشین دیگر یک خانم ۱۸ ساله و یک پسربچه ۶ ساله هم بوده که هر سه نفر مصدوم شده و به بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار منتقل شدند.

به گزارش بصیرنیوز، سالانه تصادفات زیادی در این حوالی رخ می‌دهد که بیش از ۵۰ درصد آن منجر به مرگ می‌شود و با توجه به اینکه زمین‌های کشاورزی در این منطقه وجود دارد لازم است که مسئولان با نصب حفاظ‌های لازم از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری به‌عمل آورند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news