امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرماندار فریدونکنار خبر داد

بازدید نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر از فریدونکنار در نخستین مرحله سفرهای نوروزی

فرماندار فریدونکنار از بازدید نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر در نخستین مرحله سفرهای نوروزی از این شهرستان خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، مهدی نصیری فرماندار فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به حجم ورود مسافر به این شهرستان اظهار کرد: از تاریخ ۲۷ اسفند تا سوم فروردین ۹۷ که مرحله نخست سفرهای نوروزی است تعداد ۱۸۸ هزار و ۵۱۶ نفر در فریدونکنار اقامت داشته‌اند.

وی با اشاره به آمار بازدیدکنندگان از جاذبه‌های گردشگری فریدونکنار، خاطرنشان کرد: تعداد بازدید کننده از جاذبه‌های گردشگری، مراکز تفریحی و مراکز خرید، ۲۲۲ هزار و ۵۰ نفر بوده است.

فرماندار فریدونکنار تصریح کرد: از آغاز طرح‌های نوروزی تاکنون تعداد ۹۰ مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری صورت گرفته و ۱۰ مورد تذکر داده شده و چهار مورد از واحدها تشویق شده‌اند.

نصیری درخصوص آمار اقامت‌گاه‌های موقت گفت: ۶ هزار و ۲۱۴ نفر در اقامتگاه‌های موقت اعم از کمپ و چادر مسافرتی اسکان پیدا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه نظارت کامل بر روی خدمات مسافرتی و قیمت کالاها انجام می‌شود، یادآور شد: مسافران و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقامتی با شماره ۰۹۶۲۹ ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و برای پیگیری افزایش قیمت‌ها با شماره ۱۲۴ ارتباط برقرار کرده و شکایات خود را مطرح کنند.

فرماندار فریدونکنار با اشاره به اسکان فرهنگیان خاطرنشان کرد: ۲ هزار و ۵۲ فرهنگی در ۲۱ محل اسکان فرهنگیان در فریدونکنار اقامت پیدا کرده‌اند.

نصیری در پایان خاطرنشان کرد: ستادهای نوروزی تا ۱۴ فروردین ۹۷ دایر است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news