امروز : چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار خبر داد

برگزاری بیش از ۱۰ عنوان برنامه در هفته عفاف و حجاب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار از برگزاری بیش از ۱۰ عنوان برنامه در هفته عفاف و حجاب خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، خیرالله باقرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار در جلسه شهرستانی عفاف و حجاب در سالن جلسات  سپاه اظهار کرد: بیش از ۱۰ عنوان ویژه برنامه به مناسبت هفته عفاف و حجاب در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این برنامه‌ها با محوریت “مدافعین حریم خانواده” در  شهرستان  فریدونکنار برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: هفته ملی عفاف و حجاب از تاریخ ۱۸ تیر ماه آغاز می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار تصریح کرد: اسلام بر اساس آفرینش زن و مرد و در نظر گرفتن صلاح جامعه، حجاب را برای مردان و زنان لازم برشمرده تا عفت بیرونی به خصوص برای بانوان با عفت درونی آن‌ها هماهنگ شود.

باقرزاده تاکیدکرد: موضوع حجاب راهکاری است برای مردان و زنان مومن تا خود را از گزند آسیب‌های اجتماعی مصون بدارند.

وی ادامه داد: از میان این ویژه برنامه‌ها، تجمعات بزرگ «مدافعان حریم خانواده» به‌عنوان برنامه اصلی هفته عفاف و حجاب سطح شهرستان همزمان با ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت با حضور مردم مومن و انقلابی برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار با بیان اینکه معرفی، حمایت، انتخاب و مصرف از پوشاک و کالاهای اسلامی تولید داخل نقش به‌سزایی در ترویج فرهنگ حجاب در جامعه خواهد داشت، گفت: برگزاری غرفه‌ها و نمایشگاه فروش پوشاک اسلامی، تجلیل از مادران و بانوان با اهدای گل و هدایا به بانوان محجبه و فضاسازی فرهنگی در سطح شهرستان، مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج، سینما غرفه، مهد حجاب و غیره از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای هفته عفاف و حجاب در فریدونکنار است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news