امروز : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی فریدونکنار خبر داد

درگیری و تیراندازی در بیمارستان امام خمینی فریدونکنار

فرمانده انتظامی فریدونکنار از درگیری یکی از اراذل با پرسنل بیمارستان امام خمینی خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، غلامحسین رمضان‌نژاد فرمانده انتظامی فریدونکنار در گفت‌وگو با خبرنگار ما از درگیری یکی از اراذل شهرستان با پرسنل  بیمارستان امام خمینی (ره) خبر داد و اظهار کرد: حدود ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه دیشب یکی از اراذل شهرستان با ورود غیرقانونی به بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار موجب رعب و وحشت بیماران و پرسنل این بیمارستان شد.

وی خاطرنشان کرد: در حالی این فرد وارد بیمارستان شد که سلاح سرد با خود به همراه داشت و عربده کشان شیشه های بخش اورژانس و راهروها را شکست.

فرمانده انتظامی فریدونکنار تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان به محض اطلاع از وقوع این حادثه در بیمارستان حاضر شدند و در حالی که با اسپری قصد داشتند او را از پای نگه دارند اما همچنان این فرد به اقدامات خرابکارانه خود ادامه می داد که در نهایت ماموران انتظامی با تیراندازی پای فرد را مورد اصابت قرار داده و او را بازداشت کردند.

رمضان نژاد با بیان اینکه در حال حاضر این فرد برای طی مراحل درمانی در بیمارستان بستری است، گفت: پس از طی مراحل درمان این فرد به مراجع قانونی تحویل داده می شود و برخورد سختی در انتظار او خواهد بود.

وی افزود: با اقدامات انجام شده مشخص شد که این فرد برای انتقام گیری از شخصی که در گذشته با او درگیر شده بود و احتمال می داد که هم اکنون در بیمارستان باشد مرتکب این عمل شد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1