امروز : یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
یادداشت/

سهم مردم فریدونکنار در اولتیماتوم ۱۰۰ روزه چه خواهد بود؟

پروژه‌های نیمه‌کاره و طرح‌های مهم قابل اجرا در فریدونکنار به قدری زیاد و پیچیده است که شاید زمان ۱۰۰ روزه برای به سرانجام رسیدن آن‌ها امری محال به نظر برسد اما باید دید که عزم فرماندار فریدونکنار در این اولتیماتوم در چه اموری تمایل دارد.

به گزارش بصیرنیوز، در نخستین جلسه شورای اداری مازندران که پس از انتصاب احمد حسین‌زادگان به عنوان استاندار تشکیل شد وی با صدور دستوری به مدیران استانی و فرمانداران خواهان برنامه‌ای ۱۰۰ روزه برای پیگیری مشکلات و اولویت‌بندی هر دستگاه و شهرستان شد و همچنین وعده داد که پس از این اولتیماتوم مدیران با توجه به عملکرد انجام گرفته در سه سطح ضعیف، متوسط و قوی توسط رسانه‌ها به مردم معرفی می‌شوند.

با توجه به اینکه این اظهارات از سوی یک مقام رسمی و نماینده عالی دولت در استان مازندران مطرح شده بنابراین نمی‌توان به راحتی از آن گذشت و حال باید دید که مسئولان فریدونکنار کدام پروژه‌ها و برنامه‌ها را در اولویت کاری خود قرار می‌دهند تا در ردیف مدیران ضعیف قرار نگیرند.

فریدونکنار در حال حاضر پروژه‌های نیمه تمام زیادی را به خود می‌بیند که شاید دستور صادر شده از سوی استاندار بتواند موتور محرکی برای به نتیجه رسیدن آن‌ها باشد.

پل و جاده کمربندی، مجموعه سالن های ورزشی روستاها، کلینیک تخصصی بیمارستان، شهر آستانه نو و سینما از جمله مهمترین پروژه‌ها و طرح‌های نیمه کاره و احیانا انجام نشده‌ای است که سال‌ها از عمر آنها می‌گذرد و می‌توانند در اولویت لیست برنامه‌های فرماندار فریدونکنار برای ارائه به استاندار قرار گیرد تا بخشی از ویرانه‌های فریدونکنار به آبادانی تبدیل شود.

البته پروژه‌های نیمه‌کاره و طرح‌های مهم قابل اجرا در فریدونکنار به قدری زیاد و پیچیده است که شاید زمان ۱۰۰ روزه برای به سرانجام رسیدن آن‌ها امری محال به نظر برسد اما باید دید که عزم فرماندار فریدونکنار در این اولتیماتوم در چه اموری تمایل دارد و از نظر مقام عالی دولت در استان، فرمانداری این شهرستان در چه سحطی قرار خواهد گرفت.

 

و اما سخنی با استاندار…

جناب استاندار! با عرض تبریک خدمت شما که به تازگی بر مسند مدیریت استان مازندران نشسته‌اید باید به عرضتان برسانیم که فریدونکنار در چند سال گذشته قربانی ضعف مدیریتی برخی از مدیرانی شده است که بدون اینکه هیچ آورده‌ای را برای مردم این شهرستان به یادگار گذاشته‌ باشند در مدت کوتاهی جای خود را به نفر بعدی داده‌اند که البته بخشی از این اتفاق مربوط به مدیران قبل از شما می‌شود چراکه افرادی را برای فریدونکنار درنظر می‌گرفتند که بدون توانمندی خاصی فقط برای پر کردن رزومه، مسئولیت دستگاه اجرایی این شهرستان را قبول می‌کردند.

حال و پس از گذشت نزدیک به یک سال از انتخاب »محمدمهدی نصیری« به عنوان فرماندار فریدونکنار بازهم شاهد اتفاق خاصی در این شهرستان نیستیم که به عقیده بسیاری از نخبگان این شهرستان، کمبود منابع مانع اصلی اجرای پروژه‌ها است که امیدواریم پس از ارائه برنامه ۱۰۰ روزه از سوی مدیریت ارشد فریدونکنار حمایت‌های لازم برای اجرایی شدن طرح‌های نیمه کاره صورت گیرد.

جناب استاندار! یکی از ناخوشایندترین اتفاقی که مردم فریدونکنار در مدت تصدی »محمد اسلامی« استاندار سابق مازندران از آن گلایه‌مند بودند عدم حضور رسمی در این شهرستان و شنیدن مشکلات از زبان مسئولان و مردم فریدونکنار بوده که امیدواریم این موضوع توسط شخص شما برطرف شود و ملاقات های شهرستانی به زودی در این شهرستان تشکیل شود.

به هر حال آنچه به نظر می‌رسد این است که مسئولان فریدونکنار باید در این مهلت تمام توان خود را برای بیان و برطرف شدن مشکلات بگذارند و چهره واقعی این شهرستان را مخفی نکنند و همچنین از استاندار و مسئولان استانی انتظار می‌رود در بررسی و رفع مشکلات فریدونکنار با جدیت ورود کنند.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1