امروز : یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی:

روند پروژه کمربندی فریدونکنار به کندی در جریان است/ به دنبال حضور معاون وزیر راه در منطقه هستیم

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با اشاره به اینکه روند پروژه کمربندی فریدونکنار به کندی در جریان است گفت: به دنبال حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در منطقه هستیم.

به گزارش بصیرنیوز، ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی طی گفت‌وگویی با اشاره به اقدامات انجام شده درباره وضعیت کمربندی فریدونکنار اظهار کرد: بر اساس پیگیری‌ها قرار بود کمربندی فریدونکنار تا آخر امسال به بهره‌برداری برسد اما متاسفانه شاهد کندی در روند کار بودیم به همین دلیل موضوع را با استاندار مازندران و اداره کل راه و شهرسازی در میان گذاشتیم که موجب این شد تا  پیمانکاری جدید برای این پروژه معرفی شود.

وی با اشاره به اینکه برای سرعت بخشیدن در پروژه کربندی با وزیر راه اتفاق نظر داشتیم، خاطرنشان کرد: در همین رابطه جلسه خوبی با وزیر راه و شهرسازی برگزار و پاسخ های لازم را برای مطالبات مردمی منطقه گرفتیم.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس تصریح کرد: همچنین موضوع کمربندی فریدونکنار در صحن مجلس با معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل مطرح و منجر به آن شد که سرپرست معاونت عمرانی و معاونت راه و شهرسازی استاندار در منطقه حضور پیدا کنند.

نانواکناری با بیان اینکه قول مساعد حمایت همه جانبه از سوی معاون وزیر راه به معاون راه و شهرسازی استاندار درخصوص این پروژه داده شد گفت: با پیگیری‌های به‌عمل آمده امیدواریم تا قبل از اتمام پُل‌های این کمربندی، عملیات روشنایی آن انجام شود.

وی با اشاره به پیگیری جدی اقدامات برای به نتیجه رسیدن پروژه‌های نیمه تمام منطقه، یادآور شد: در حال رایزنی هستیم تا مقدمات سفر معاون وزیر و مدیرکل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل را برای هفته‌های آینده در منطقه قطعی کنیم.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر ادامه داد: چهار پروژه کمربندی فریدونکنار، جاده بهنمیر به بابل، جاده اجاکسر و تعریض جاده نیروی هوایی مهمترین مطالبات به حق مردم منطقه است که با جدیت پیگیر آن هستیم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1