امروز : پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار مطرح کرد

پیش‌بینی ۱۹۳ میلیون تومان اعتبار برای اعزام زائران فریدونکناری به راهیان نور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار گفت: برای سال ۹۷ طبق پیش‌بینی ۱۹۳ میلیون اعتبار نیاز است.

به گزارش بصیرنیوز، عبدالله جعفرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار در چهارمین جلسه شورای اداری فریدونکنار اظهار کرد: با توجه به اینکه در سه ماه چهارم سال قرار داریم موضوع راهیان نور باید جدی گرفته شود چراکه اگر از هم‌اکنون برنامه‌ریزی نشود احتمال دارد در اجرای این برنامه دچار مشکل شویم.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس جلسه‌ای که در سال ۹۶ برای راهیان نور گرفته شد به تصویب رسید که ادارات و نهادهای شهرستان مبلغ ۵۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان را برای راهیان نور تخصیص دهند اما مبلغ ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تحقق پیدا کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار تصریح کرد: در سال ۹۷ بنابر سهمیه تعریف شده ۴۸۰ نفر باید از فریدونکنار به اردوی راهیان نور اعزام شوند که یک دستگاه اتوبوس در تابستان اعزام شدند و مابقی که ۴۴۰ نفر هستند از ۱۵ اسفند ۹۷ اعزام می‌شوند.

جعفرزاده گفت: برای سال ۹۷ طبق پیش‌بینی ۱۹۳ میلیون اعتبار نیاز است که امیدواریم نگاه مسئولان ادارات به برنامه راهیان نور کشوری باشد و فرماندار و دستگاه‌های اجرایی باید تمام تلاش خود را برای این امر انجام دهند.

وی تاکید کرد: راهیان نور نباید به عنوان یک فوق برنامه در دستگاه‌ها دیده شود بلکه باید به عنوان یک برنامه اصلی گنجانده شود چراکه تاثیر بسیار زیاد فرهنگی و معنوی در سطح جامعه دارد.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1