امروز : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۲۳:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران:

انقلاب اسلامی به واسطه حفظ ارزش‌ها ماندگار است/ لزوم وجود تفکر انقلابی برای پیشرفت کشور

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران بر لزوم وجود تفکر انقلابی برای پیشرفت کشور تاکید کرد و گفت: انقلاب اسلامی به واسطه حفظ ارزش‌ها ماندگار است.

به گزارش بصیرنیوز،سیدامیر سادات کرمی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن و در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بر اساس نظریات دانشمندان غربی انقلاب‌ها پس از ۲۵ سال به گذشته برمی‌گردند اما تنها انقلابی که برخلاف این نظریات بوده انقلاب اسلامی ایران است چراکه ارزش‌ها و هنجارهای جمهوری اسلامی پس از گذشت ۴۰ سال همچنان در کشور جاری است.

وی با اشاره به اینکه یکی از ارزش‌های انقلاب موضوع راهپیمایی‌ها است خاطرنشان کرد: امنیت، استقلال سیاسی و بسیج مردمی از نمونه‌هایی است که می‌توان به عنوان دستاورد چهل ساله انقلاب از آن یاد کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران با گرامی‌داشت رشادت‌های مدافعان حرم و حافظان امنیت داخلی، تصریح کرد: مدافعان حرم و حافظان امنیت با رشادت‌های خود توانستند برگ زرینی را به افتخارات جمهوری اسلامی اضافه کنند و موجب امنیت و آرامش ملت ایران باشند.

سادات کرمی یادآور شد: کشوری که امروز موشک بالستیک، ماشین نظامی ضد گلوله می‌سازد که یک روزی آن را قرض و با قیمت چند برابر تهیه می‌کرد، قطعا می‌تواند خودروی خوب هم تولید کند که این امر درسی است که نشان می‌دهد که با مدیریت انقلابی می‌توان کارهای بزرگی را صورت داد و در غیر این صورت پیشرفت چندانی حاصل نمی‌شود.

وی با بیان اینکه مردم همیشه پای کار انقلاب ایستاده‌اند، گفت: علت شرایط بد اقتصادی که در حال حاضر جامعه با آن درگیر است؛ خصومت دشمن، ناکارآمدی قسمتی از دولت و فقدان تفکر انقلابی است که اگر این موارد اصلاح شود مشکلات موجود برطرف می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران خاطرنشان کرد: دشمن باید بداند که بیشترین جمعیت راهیان نور و پرشورترین افراد در راهپیمایی‌ها از نسل چهارم انقلاب اسلامی هستند و همین امر می‌تواند مهمترین پیام به دشمنان این مرز و بوم باشد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1