امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار تشریح کرد

از اجرای برنامه‌های فرهنگی و سازندگی تا پرداخت تسهیلات برای اشتغال آفرینی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار برنامه‌های فرهنگی، سازندگی و اقتصادی اجرا شده توسط این ناحیه در چهل سالگی انقلاب را تشریح کرد.

به گزارش بصیرنیوز، عبدالله جعفرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار در گفت‌وگو با خبرنگار ما با تقدیر از حضور مردم وفادار، آگاه و دلداه به ولایت، امام(ره) و آرمانهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز حضور پرشور و شعور مردم در صحنه‌های نیاز، در واقع اثبات کننده همسویی نظام و انقلاب اسلامی با مردم مومن و انقلابی حول محور الله است که با وحدت کلمه در مقاطع مختلف یاری‌ رسان دین خدا هستند.

وی با اشاره به اینکه نباید شک کرد که این مردم با اتصال به کلام خداوند، انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی آن یعنی امام زمان(عج) می‌سپارند، درباره اقدامات مربوط به چهل سالگی انقلاب اسلامی در ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار گفت: برنامه های مختلفی اعم از تریبون انقلاب، لیگ انقلاب، سینمای انقلاب فاطمی و اقتصاد انقلابی از دی ماه تا ۲۲ بهمن طراحی و اجرا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار خاطرنشان کرد: در این برنامه‌ها، ۱۶ پروژه تعمیر و مرمت مسکن محرومین در محله‌های اسدی، فیروزآباد و شهرک شهید رجایی، بازسازی ساختمان حسینیه حسین بن علی(ع) محله اسدی که استفاده‌های مختلفی از آن می‌شود افتتاح شد.

جعفرزاده با اشاره به بازسازی و ایجاد یادمان برای مزار یکی از ۴ شهید انقلاب اسلامی(شهید اسماعیل عباسیان) در سطح شهرستان تصریح کرد: ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار به عنوان مجری ستاد چهل سالگی انقلاب به جای ایجاد نمایشگاه متمرکز اقدام به برپایی سه نمایشگاه در سه نقطه پر تردد شهری برای بهره‌برداری بیشتر و راحت مردم انقلابی از دستاوردهای فرهنگی، علمی، انقلابی و اقتصادی کرد.

وی عنوان داشت: در مقوله دستاورد‌های اقتصادی انقلاب، بیش از ۲ میلیارد تومان تسهیلات به منظور تامین نیاز کارآفرینان در زمینه‌های خوداشتغالی مانند پرورش بلدرچین، ماکیان و غیره پرداخت شد که صاحبان آن کارگاه‌ها امروز چندین نفر از مردم شهرستان را مشغول کار و تولید کردند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1