امروز : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
شهردار فریدونکنار اعلام کرد

المان‌های نوروزی در روزهای آینده نصب می‌شود

شهردار فریدونکنار با اعلام این خبر که المان‌های نوروزی در روزهای آینده نصب می‌شود گفت: ساماندهی سواحل، ساماندهی دستفروشان کاذب، راه‌اندازی سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه از اقدامات انجام شده است.

به گزارش بصیرنیوز، حمید بخشی شهردار فریدونکنار در آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای استقبال از فصل بهار اظهار کرد: لکه‌گیری آسفالت خیابان‌ها، خط‌کشی معابر، نصب علائم راهنمایی، آهک پاشی میدان زباله و نصب پرچم‌های رنگی در سطح شهر از اقداماتی بوده که انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه نصب المان‌های نوروزی در روزهای آینده انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: ساماندهی سواحل، ساماندهی دستفروشان کاذب، راه‌اندازی سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه اقداماتی انجام شده و همچنین هماهنگی‌های لازم با مساجد صورت گرفته تا در ایام نوروز نسبت به بازگشایی سرویس‌ها همکاری لازم را داشته باشند.

شهردار فریدونکنار تصریح کرد: برای آشنایی مسافران با مکان‌های سرویس‌های عمومی بنرهایی نصب می شود و همچنین با همکاری اداره ورزش ناجیان غریق برای سواحل درنظر گرفته می‌شود تا از بروز حوادث احتمالی تا حد امکان جلوگیری شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1