امروز : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار:

اعتکاف دارای اثربخشی فراوان است/ ۱۴ مسجد فریدونکنار آماده استقبال از معتکفین

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار با اشاره به اینکه اعتکاف دارای اثربخشی فراوان است گفت: امسال مراسم اعتکاف در ۱۴ مسجد فریدونکنار برگزار می‌شود.

به گزارش بصیرنیوز، حجت‌الاسلام نورعلی حسن‌پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به فرارسیدن ایام اعتکاف اظهار کرد: مراسم اعتکاف دارای اثربخشی فراوان و تجدید قوای معنوی برای ادامه مسیر زندگی هر فرد است.

وی خاطرنشان کرد: حضور پرشور جوانان و نوجوانان در این مراسم که بسیاری از آن‌ها از نسل چهارم انقلاب هستند بسیار دلگرم کننده برای نظام، انقلاب و رهبری است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار تصریح کرد: در حالی که وضعیت اقتصادی و معیشتی کشور مطلوب نبوده اما مردم با اشتیاق زیاد در این مراسمات حضور پیدا می کنند که نشان دهنده ایستادگی این مردم بر روی باورها و عقاید آن‌ها است که در هیچ شرایطی تغییر پیدا نمی‌کند.

حسن‌پور یادآور شد: امسال مراسم اعتکاف در ۱۴ مسجد فریدونکنار برگزار می‌شود که ۹ مسجد آن در شهر و ۵ مسجد روستایی آمادگی برگزاری این مراسم را دارند.

وی عنوان داشت: با توجه به اینکه امسال مراسم اعتکاف با فرارسیدن سال نو مصادف شده است امکان کاهش ثبت‌نام برای حضور در این مراسم وجود دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار با اشاره به اینکه سطح کیفی و برنامه‌های مراسم اعتکاف امسال بالاتر خواهد بود گفت: برای بالابردن سطح کیفی مراسم اعتکاف برای معتکفین، علاوه بر اینکه از روحانیون و ائمه جماعات مساجد استفاده می‌شود یک گروه تبلیغی هشت نفره از دفتر تبلیغی حوزه علمیه قم در مساجد برگزار کننده مراسم اعتکاف حضور پیدا می‌کنند تا برنامه‌های متنوعی اجرا کنند.

حسن‌پور با بیان اینکه گروه تبلیغی به صورت دوره‌ای در مساجد مشخص حاضر می‌شوند، اظهار کرد: این گروه تبلیغی علاوه بر اینکه در مساجد برای معتکفین برنامه اجرا می کنند در مکان‌های تفریحی و گردشگری هم حاضر شده تا به اجرای برنامه‌های متنوع برای مسافران نوروزی بپردازند.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1