امروز : یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد

اسکان بیش از ۶ هزار نفر روز مسافر فرهنگی در ایام نوروز

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار از اسکان بیش از ۶ هزار نفر روز مسافر فرهنگی در ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: استقبال مسافران نوروزی از ستادهای اسکان مدارس در سال جاری نسبت به مدت مشابه کاهش داشته که با توجه به اتفاقات آب و هوایی و وضعیت جاده‌ها طبیعی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری ۵۷۰ خانوار فرهنگی در مراکز اسکان موقت ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان فریدونکنار اقامت داشته‌اند.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: این تعداد خانوار مربوط به بیش از دو هزار مسافر نوروزی است که شهرستان فریدونکنار را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده بودند.

اسماعیل‌زاده با بیان اینکه تعداد ۱۴ مرکز اسکان موقت در سطح شهرستان برای استقرار گردشگران و مسافران در نظر گرفته شده بود، یادآور شد: ۱۱ مدرسه درجه الف و بقیه در درجه‌های بعدی قرار داشتند که در این مراکز امکانات پذیرایی برای مسافران در نظر گرفته شده و در مراکز اسکان موقت نسبت به تجهیز اتاق‌ها و ارتقای آن‌ها برای رضایت‌مندی مسافران اقدامات لازم انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه درحدود ۱۲۰ کلاس درس در سطح شهرستان  برای اسکان مسافران نوروزی آماده شده بود، گفت: پذیرش مسافران در مدارس از ۲۸ اسفند ماه سال گذشته آغاز شده و تا ۱۴ فروردین ادامه داشت.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خاطرنشان کرد: فریدونکنار موفق به اسکان ۶ هزار و ۳۶۲ نفر روز مسافر فرهنگی در این ایام شده که در مقایسه با سال گذشته که آمار آن بیش از ۲۰ هزار نفر بوده با کاهش چشمگیری رو به رو بوده است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1