امروز : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۳:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول موکب خدام‌الحسین(ع) فریدونکنار:

حدود ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد در فریدونکنار برای سیل‌زدگان جمع‌آوری شد

مسئول موکب خدام‌الحسین(ع) فریدونکنار اظهار کرد: حدود ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد در فریدونکنار برای سیل‌زدگان جمع‌آوری شد.

به گزارش بصیرنیوز، محمدرضا آزادی مسئول موکب خدام‌الحسین(ع)  فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان، اظهار کرد: با همکاری مسئولان محترم شهرستان و با حمایت امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار، دستگاه‌های دولتی، نهادهای انقلابی و کمک بسیار خوب شهروندان فریدونکناری تاکنون مبلغ حدود ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد برای سیل‌زدگان جمع‌آوری شده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مقدار قابل توجهی پتو، مواد غذایی، برنج، مواد شوینده، پوشاک به ستاد جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان فریدونکنار واقع در خیابان امام جنب مدرسه شهیدان شالیکار تحویل داده شده است.

مسئول موکب خدام‌الحسین(ع) فریدونکنار تصریح کرد: اعضای این موکب برای کمک رسانی به مردم سیل‌زده پلدختر، روز سه‌شنبه عازم این شهرستان در استان لرستان می‌شوند که البته کمک‌های مردمی به تعداد چهار کامیون که شامل یک کامیون از کمک‌های بازاریان، یک کامیون کمک‌های مدیران شرکت راهبران بندر و دو کامیون از کمک‌های مردمی است یک روز قبل به این منطقه اعزام می‌شود.

آزادی یادآور شد: کار اصلی موکب خدام‌الحسین(ع) فریدونکنار در منطقه سیل‌زده تامین تغذیه ساکنین یکی از روستاهای شهرستان پلدختر به مدت ۱۰ روز است و همچنین در پاکسازی معابر و منازل سیل‌زدگان کمک‌رسانی صورت می‌گیرد.

وی عنوان داشت: در روز نیمه شعبان و با کمک‌های مردمی یک جشن عروسی برای زوج جوانی که در روستای سیل‌زده موران ساکن هستند برگزار می‌کنیم.

مسئول موکب خدام‌الحسین(ع) فریدونکنار اظهار کرد: حدود ۴۰ نفر از اعضای موکب اعم از آشپز، خدمه و دیگر افراد برای کمک‌رسانی به این منطقه اعزام می‌شوند.

آزادی خاطرنشان کرد: شماره حساب ۰۳۵۹۰۴۱۲۱۵۰۰۹ بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۷۵۵۸۴۲۵۵۰ به نام محمدمهدی نصیری فرماندار فریدونکنار، هادی بصیر مسئول ستاد عتبات شهرستان و پورعلیجان از خادمین موکب آماده دریافت کمک‌های نقدی مردم نوعدوست فریدونکناری است و دفتر ستاد هم همچنان صبح و بعدازظهر آماده دریافت کمک‌های مردمی است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1