امروز : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار:

مشکلات کشور با الگوی حماسه خرمشهر برطرف می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار گفت: مشکلات امروز کشور ما با الگوی حماسه خرمشهر قابل برطرف شدن است.

به گزارش بصیرنیوز، عبدالله جعفرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با گرامی‌داشت سالروز فتح خرمشهر اظهار کرد: حماسه سوم خرداد و فتح خرمشهر نتیجه مقاومت رزمندگان و مردم این شهر در برابر دشمنان بعثی بوده است.

وی با بیان اینکه دشمنی که تا دندان مسلح بود تسلیم مقاومت مردم خرمشهر شد خاطرنشان کرد: در حالی که بسیاری از کشورهای استکباری به صدام کمک می‌کردند اما او نتوانست در برابر اراده و ایمان رزمندگان اسلام هیچ غلطی کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار رمز پیروزی در عملیات بیت‌المقدس را توکل برخدا، تبعیت از ولایت فقیه، مقاومت و ایثار دانست و تصریح کرد: همانطور که خداوند در قرآن می فرمایند باید برای رسیدن به پیروزی در برابر دشمنان مقاومت کرد که این مهم در کنار تبعیت از گفتمان امام خمینی (ره) و از خودگذشتی تجلی پیدا کرد.

جعفرزاده یادآور شد: به فرموده مقام معظم رهبری “خرمشهرها در پیش است” که برای حماسه‌سازی در تمامی جبهه‌های پیش رو نیاز به عزم و اراده محکم و استوار است.

وی ادعاهای اخیر مسئولان آمریکایی را پوچ خواند و تاکید کرد: ملت ایران در برابر تهدیدها و تحریم‌ها فرزندان عاشورا و رمضانند که آمریکا و همدستانش را مانند برهه‌های مختلف تاریخ زیر پای خود لگد می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار در پایان گفت: مشکلات امروز کشور ما با الگوی حماسه خرمشهر قابل برطرف شدن است؛ اگر نگاه به تولید داخل و مقاومت در برابر مشکلات و خواست کشورهای غربی صورت گیرد جمهوری اسلامی به اوج قله‌های عزت می‌رسد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1