امروز : جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
جانشین ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار:

برگزاری ۱۵ عنوان برنامه در هفته عفاف و حجاب فریدونکنار/ مطالبه‌گری عمومی، هدف اصلی راهپیمایی عفاف و حجاب

جانشین ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار از برگزاری ۱۵ عنوان برنامه در هفته عفاف و حجاب فریدونکنار خبر داد و گفت: مطالبه‌گری عمومی، هدف اصلی راهپیمایی عفاف و حجاب است.

به گزارش بصیرنیوز، علی محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با گرامی‌داشت هفته عفاف و حجاب اظهار کرد: رعایت حجاب و عفاف یکی از مهمترین مسائلی است که اسلام برای مسلمانان واجب کرده تا کرامت، ارزش، امنیت و آینده افراد تضمین شود.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به هجمه‌های زیاد دشمنان در زمینه‌های مختلف علیه جمهوری اسلامی ایران به ویژه در زمینه فرهنگی که حجاب یکی از شاخه‌های اصلی آن محسوب می‌شود، نیاز است تا زنان و مردان ما نسبت به اهمیت رعایت حجاب آگاهی کامل به دست آورند تا در تلاطم توطئه‌های دشمن غرق نشوند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار با اشاره به برنامه‌های هفته عفاف و حجاب این شهرستان، تصریح کرد: حدود ۱۵ عنوان برنامه به مناسبت هفته عفاف و حجاب در فریدونکنار برگزار شد که ویزیت رایگان بیماران، نمایشگاه عفاف و حجاب، مسابقات ورزشی، برنامه‌های اردویی و نشست‌های بصیرتی و معرفتی از جمله این برنامه‌ها بوده است.

محسنی با بیان اینکه مهمترین برنامه این هفته راهپیمایی خانوادگی مدافعین حریم خانواده است، گفت: این راهپیمایی با هدف حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی و مطالبه‌گری موضوع رعایت حجاب روز جمعه ۲۱ تیرماه ساعت ۱۸ از پارک پل میلاد آغاز شده و تا پارک لاله فریدونکنار ادامه دارد و همچنین در انتهای مسیر برنامه‌های شاد و متنوعی همراه با قرعه کشی، اهدای جوایز و تجلیل از بانوان محجبه برای افراد حاضر اجرا می‌شود.

وی یادآور شد: فریدونکنار دارای مردم انقلابی و غیور و زنانی با عفت است که اجازه نمی‌دهند برخی افراد با اهداف مشخص به دنبال تخریب چهره این شهر باشند.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1