امروز : پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۰:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول نمایندگی خانه مطبوعات فریدونکنار خبر داد

برگزاری برنامه‌های متنوع برای قدردانی از تلاش خبرنگاران فریدونکناری

مسئول نمایندگی خانه مطبوعات فریدونکنار از برگزاری برنامه‌های متنوع برای قدردانی از تلاش خبرنگاران به مناسبت هفته رسانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، محمدرضا احمدی با اشاره به برنامه‌های هفته رسانه و گرامیداشت روز خبرنگار در فریدونکنار اظهار کرد: امسال برنامه‌های خوبی برای هفته رسانه و قدردانی از زحمات خبرنگاران درنظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: از اردیبهشت ماه سال جاری برای برنامه‌ریزی هفته رسانه جلساتی با فرماندار برگزار و قرار شد تا ستادی برای اجرای برنامه‌های این هفته در شهرستان تشکیل شود.

مسئول نمایندگی خانه مطبوعات فریدونکنار تصریح کرد: در سال‌های گذشته فقط روز ۱۷ مرداد طی یک نشست خبری با دعوت از خبرنگاران جلسه‌ای برگزار می‌شد و در پایان این جلسه تقدیر مختصری صورت می‌گرفت اما امسال با پیگیری‌های صورت گرفته، هفته رسانه و خبرنگار در فریدونکنار رقم می‌خورد.

احمدی با اشاره به اینکه ستاد گرامی‌داشت هفته رسانه در فریدونکنار تشکیل شده است، گفت: حضور در گلزار شهدا و دیدار با خانواده شهید ربیع نتاج، برگزاری مسابقه ورزشی برای اصحاب رسانه، اردوی یک روزه تفریحی، برگزاری نمایشگاه آثار خبرنگاران، اهدای خون توسط خبرنگاران، دیدار با پیشکسوت عرصه خبرنگاری و همایش تجلیل از خبرنگاران از برنامه‌هایی است که به مناسبت هفته رسانه برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: این برنامه‌ها از روز یکشنبه ۱۳ مرداد به مدت یک هفته برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1