امروز : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرعامل شرکت سهام عدالت بابلسر و فریدونکنار؛

عضویت ۱۴۶ هزار نفر از فریدونکنار و بابلسر در شرکت‌های سهام عدالت/ دولت فعلی به سهام عدالت معتقد نیست

مدیرعامل شرکت سهام عدالت بابلسر و فریدونکنار از عضویت ۱۴۶ هزار نفری شهروندان این دو شهر در شرکت‌های سهام عدالت خبر داد و گفت: دولت فعلی به سهام عدالت معتقد نیست.

به گزارش بصیرنیوز، عبدالرضا آقابزرگ‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در شهرستان‌های فریدونکنار و بابلسر ۱۷۰ هزار نفر به عنوان سهام‌دار سهام عدالت هستند که البته از این تعداد ۱۴۶ هزار نفر ثبت شده و حدود ۲۴ هزار نفر به دلیل نقص در پرونده یا موارد دیگر از سهام‌داری خارج شدند.

وی با اشاره به اینکه تمامی افرادی که ساکن روستاهای فریدونکنار و بابلسر هستند سهام‌دار هستند خاطرنشان کرد: دولت فعلی به سهام عدالت معتقد نیست و از زمان آغاز به‌کار دولت یازدهم تاکنون یک نفر هم به لیست ثبت‌نام شدگان اضافه نشدند.

مدیرعامل شرکت سهام عدالت شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار تصریح کرد: طی برنامه اعلام شده از سوی کانون سرمایه‌گذاری سهام عدالت کشور در سازمان خصوصی‌سازی به احتمال زیاد چهار میلیون و ۶۰۰ هزار نفر به لیست سهام‌داران سهام عدالت در کل کشور اضافه می‌شوند که در صورت ابلاغ و دادن سهمیه به مازندران برای ثبت‌نام جاماندگان از سهام عدالت اطلاع‌رسانی می‌شود.

عضو هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مازندران با بیان اینکه شهروندانی که شماره شبای خود را برای دریافت سهام عدالت هنوز ارسال نکردند هرچه سریعتر این کار را انجام دهند، یادآور شد: شهروندان می‌توانند برای ارسال شماره شبا حساب بانکی خود به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

مدیرعامل اتحادیه شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت مازندران گفت: در استان مازندران دو میلیون و ۹۰۰ هزار نفر به عنوان سهام‌دار سهام عدالت هستند که جاماندگان از این سهام در مازندران اغلب از شهرنشین‌ها هستند.

آقابزرگ‌نژاد خاطرنشان کرد: سود سهام عدالت به صورت سالانه یک‌بار و در پایان سال برای سهام‌داران واریز می‌شود و افرادی که تاکنون این سودها را دریافت نکردند به‌زودی برای آن‌ها واریز می‌شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1