امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه فریدونکنار:

برخی فسادها از نقض قوانین نظام بانکی است

امام جمعه فریدونکنار گفت: نظام بانکی نیاز به اصلاح دارد و فسادی که وجود دارد باید با آن مبارزه کرد که برخی از این فسادها مربوط به قوانین بانکی است.

به گزارش بصیرنیوز، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در خطبه‌های نماز جمعه فریدونکنار اظهار کرد: نظام بانکی نیاز به اصلاح دارد و فسادی که وجود دارد باید با آن مبارزه کرد که برخی از این فسادها مربوط به قوانین بانکی است و لازم است مسئولان مربوطه اقداماتی را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از چیزهایی که به رونق تولید صدمه می‌زند واردات بی رویه است اگر در یک بخشی توان تولید و نیاز مبرم بود مانعی برای واردات نداریم اما زمانی که کالاهایی مانند کفش و لباس در داخل قدرت تولید دارد نباید از دیگر کشورها وارد کرد.

امام جمعه فریدونکنار بر لزوم همبستگی و وحدت بین اقشار مختلف جامعه تاکید کرد و گفت: متاسفانه هر از چندگاهی اتفاقاتی در سطح جامعه رخ می‌دهد که ناپسند است و این امر درحالی صورت می‌گیرد که مقام معظم رهبری بر لزوم وحدت تاکید دارند.

جلالی تصریح کرد: دشمنان درحال تلاش هستند تا بین ما تفرقه بیاندازند و ارکان نظام را با هم درگیر کنند که نباید ما در زمین دشمن بازی کنیم.

وی یادآور شد: در هفته گذشته ۱۰ پهباد یمنی توانستند تاسیسات نفتی عربستان را مورد هدف قرار دهند که این رویداد پیام مهمی دارد که دشمنان پیام را دریافت کردند و به دنبال میانجی‌گری هستند؛ پیام این حمله این است که آل سعود باید بداند که در تمامی نقاط در دسترس جبهه مقاومت است.

امام جمعه فریدونکنار افزود: بنابر نظرسنجی صورت گرفته ۶۲ درصد مردم آمریکا ۶۲ با ترامپ مخالفند و البته بسیاری از کشورها هم با سیاست‌های آمریکا مخالفت می‌کنند که نشان از افول ابهت این کشور است.

جلالی اظهار کرد: پیروزی‌هایی مانند توقیف نفتکش انگلیس و آزادی نفتکش ایرانی نشان از عزت کشور و ملت ایران است و همچنین قدرت کشورهای استکباری به پایین‌ترین حد خود رسیده است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1