امروز : شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد

لزوم برخورد جدی با رسانه‌های دروغ‌پرداز ماجرای دختر آبی/ افراد سودجو از مسیر اشتباه خود برگردند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بر لزوم برخورد جدی با رسانه‌های دروغ‌پرداز ماجرای دختر آبی تاکید کرد و گفت: امیدواریم افرادی که در این ماجرا دچار اشتباه و لغزش شدند به اشتباه خود پی ببرند.

به گزارش بصیرنیوز، ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به لزوم حضور زنان در فعالیت‌های اجتماعی، اظهار کرد: درحالی که فعالیت اجتماعی برای بانوان کار بسیار ارزشمندی است اما در بعضی از موضوعات شان و منزلت آنان باید رعایت شود تا مشکلاتی به وجود نیاید.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند، نقش آنها همانند دوران انقلاب و دفاع مقدس در جامعه می‌تواند موثر باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اخبار کذب منتشر شده از سوی برخی از خبرگزاری‌ها و صفحات اجتماعی درخصوص فوت خانم سحر خدایاری، گفت: رسالت مطبوعات و رسانه رسالت بسیار بزرگی است که باید حقیقت‌ها را برای مردم روشن کنند و اگر رسانه‌ای به دنبال دروغ‌پردازی باشد باید برخورد جدی با آن صورت گیرد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار ضمن محکوم کردن اقدام رسانه‌های دروغ‌پرداز در این اتفاق، تصریح کرد: هر اقدام سوء که از سوی رسانه‌ها، مطبوعات و فضای مجازی در اینگونه اتفاقات رخ دهد از سوی ما محکوم است چراکه آن‌ها باید رسالت بزرگ خودشان را دنبال کرده و با آگاهی‌بخشی، چشم ملت باشند.

نانواکناری با اشاره به اظهارات برخی از نمایندگان در این ماجرا که موجب التهاب‌آفرینی شد، عنوان کرد: هرکسی مسئولیت کار خودش را دارد و همه مسئول هستیم تا حقیقت‌ها را دنبال کنیم، هر فردی بخواهد از یک موضوع سوءاستفاده کند در هر پست و مقامی محکوم است و انتظار می‌رود تمام مسئولان و شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی مسائل امنیتی و اجتماعی را با نگاه ترقی و توسعه و ارزش دادن به آرمان‌ها دنبال کنند.

وی ادامه داد: امیدواریم افرادی که در این ماجرا دچار اشتباه و لغزش شدند به اشتباه خود پی ببرند و با انتشار تکذیبیه مسیر صحیح را طی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مواضع این کمیسیون در ماجرای اخیر از سوی سخنگو اعلام و مطمئنا تذکرات لازم داده می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news