امروز : جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول موکب خدام‌الحسین(ع) فریدونکنار خبر داد

ارسال نذورات مردم فریدونکنار برای زائران اربعین به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان

مسئول موکب خدام‌الحسین(ع) فریدونکنار از ارسال هدایا و نذورات مردم فریدونکنار اعم از نقدی و غیرنقدی به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان برای زائران اربعین خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، محمدرضا آزادی کناری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: هدایا و نذورات مردم فریدونکنار به موکب خدام‌الحسین(ع) امروز با بدرقه مسئولان و مردم این شهرستان به کربلای معلی ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه کمک‌های مردم اعم از نقدی و غیرنقدی در قالب ۸ دستگاه وسیله نقلیه سنگین اعزام شد، خاطرنشان کرد: این نذورات شامل موادغذایی، رفاهی، بهداشتی و درمانی است که جمع آوری شده تا عازم کربلا شود.

مسئول موکب خدام‌الحسین(ع) با بیان اینکه این موکب در سه نقطه مسیر کربلا در خدمت زائرین بزرگوار است، تصریح کرد: ۱۰ کیلومتری کربلا اولین اسکان ما بوده که خدمات بین راهی به زائرین داده می‌شود، عمود هزار و ۴۳۰ ایستگاه موکب دوم همراه با اقامت و پذیرایی و ایستگاه سوم موکب در خیابان شبره در کربلای معلی خواهد بود.

آزادی ارزش ریالی این نذورات را در حدود ۶۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: به غیر از مبلغ ۳۰ میلیون تومان که توسط شهرداری و با تصویب شورای اسلامی شهر به موکب خدام‌الحسین(ع) اختصاص داده شد، مابقی کمک‌ها مردمی بوده است.

وی با اشاره به اینکه خادمین فریدونکناری نیز هفته آینده عازم کربلا می‌شوند، گفت: از ۱۸ مهر ماه خدمت به زائرین در کربلا شروع می‌شود.

مسئول موکب خدام‌الحسین(ع) با بیان اینکه مردم تا زمان حرکت خادمین می‌توانند نذورات خود را تحویل این موکب دهند، افزود: در حال حاضر وجه نقد برای تامین مخارج و بدهی‌های حاصل از خرید دارو ضروری است که می توان با ادامه کمک‌های مردمی تا پایان اربعین و بعد آن، این موارد را تامین کرد.

آزادی با اشاره به اینکه وجوه نقدی به حساب اعلام شده توسط مردم واریز شود، ادامه داد: جمع‌آوری نذورات طی چند مرحله توسط کاروان سیار موکب در روستاها انجام گرفته است.

وی افزود: شاید همه افراد نتوانند در مراسم پیاده روی اربعین حسینی حضور پیدا کنند اما می‌توانند در خدمت‌رسانی به زائرین کربلا شریک باشند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news